Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogjam vissza magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

A baratommal mar 2 eve egyutt vagyunk:) Ugyerzem, hogy tulagosan fontos lett nekem...barmikor szamithat ram barmirol is lenne szo, volt, hogy engem felrerakott a haverjai miatt, de azt i megertettem...

Ugyerzem, hogy tulagosan beleelem magam ebbe a kapcsolatba. Hogyan segithetnek magamon, hogy vegre en legyek a fontosabb a szemem elott, ne pedig mindig o?

Ugyerzem, ezt o is eszrevette, s nemakarom, hogy kihasznalja a joindulatusagomat, nem akarom, hogy azt higyje, hogy egyertelmu, hogy mindig mellette vagyok...

(egyszoval azt szeretnem ha egy picit o is "jarna" utannam)


2012. aug. 31. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen tervek megvalósítása után szoktak kirúgni, mint macskát sz@rni.
2012. aug. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Max. azert lenne oka kirugni, mert tul jo dolga van! S ezt már a baratom testvere is mondta, hogy ne nagyon hagyjak utanna, de megis...
2012. aug. 31. 11:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 13??? Kb. annyi éves a felfogásod. Hogy jaj neki túl jó dolga van...
2012. aug. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
19
2012. aug. 31. 11:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, a kapcsolat kétoldalú dolog. Lehet számára is hiányzik valami, de ő sem kommunikálja le veled.
2012. aug. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, de tapasztalatból mondom, előbb utóbb a fejedre fog nőni és kegyetlenül kihasználja, hogy te mindig ott vagy, mindig megkap mindent, stb. Nálunk ez volt. Akárhova mentem, vásároltam, stb. Mindig eszembe jutott, hogy nahát ennek vagy annak hogy örülne a párom és az esetek legnagyobb százalékában meg is vettem. Aztán egy idő után jött egy érzés, hogy én a fél karomat odaadom neki és pedig a kisujját sem kapom vissza és hajlandóságot sem mutat arra, hogy ez ne így legyen, tehát tudatosan visszavettem magamból. Már nem veszek meg mindent, amiről tudom, hogy örülne neki, nem megyek utána, stb. Azóta kb egálban vagyunk, ő is többet törődik velem.
2012. aug. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a választ.
2012. aug. 31. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!