Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogjam vissza az magamat? Ugy érzem hogy minden második fiúval akiket ismerek járni tudnék. Mi lehet velem? Ennyire szeretethiányom van?

Figyelt kérdés
És nem arra értem hogy a szexet kivánom velük hanem csak vágyom arra hogy megöleljen, megpusziljon valaki és hogy összejöjjön egy rendes párkapcsolat. Várom a véleményeket de a kérdésem viszont az hogy hogyan állitsam le magamat hogy ne legyek mindenkibe "szerelmes"?! 16L

2012. aug. 8. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Gondolom már szexeltél és hiányod van... és emiatt ilyet érzel
2012. aug. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbálj keresni egy komoly kapcsolatot. Ha így érzel, akkor biztos találsz, hiszen nem tűnsz túl válogatósnak... olyat keress aki akivel tényleg össze passzol a személyiségetek, megértitek egymást mindenbe. Ha magamból indulok ki, fogsz találni. Én fiúként majdnem ugyanilyen könnyen leszek szerelmes :D Volt sikerem is meg csalódásom is sok, de sehogy se sikerül kigyógyulni belőle. Hiába tudom, hogy nem kéne olyan hamar kötődni valakihez, mégis ez van.


18/F

2012. aug. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első kettőnek: leirtam szépen hogy nem szexet akarok! Az hogy ti "sérültek" vagytok és abba élveztek hogy másokat sértegettek az nem az én hibám!

#3 nak meg köszönöm szépen az értelmes választ. :)

2012. aug. 8. 19:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Mey Crynak adok igazat.
2012. aug. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem meg azoknak gyenge a felfogó képességük aki elolvassák a kérdést és nemértik meg, mert el van borulva az agyuk a szextől -.-"
2012. aug. 8. 20:23
 6/6 anonim ***** válasza:

A szeretetet megkaphatod a családodtól, meg a barátaidtól. Ha egy kapcsolatra vágysz, és nem egy konkrét emberre, akkor úgymond a szerelembe vagy szerelmes. Ez velejárója az életkorodnak. Viszont rendes kapcsolatod csak akkor lesz, ha egy olyan fiúval találkozol, aki kiemelkedik a többi közül, és ő is veled akar lenni.

Legyél türelmes, és tényleg ne menjél bele olyan dolgokba csak a közelség miatt, amiket nem akarnál!!!!!!!!!!!!!

2012. aug. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!