Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok egy ilyen lánykéréshez? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval arra gondoltam, hogy amikor az évfordulónk lesz, akkor elmennénk valahova vacsorázni, de hát az persze túl elcsépelt, hogy étteremben, esetleg a pezsgőspohárban stb... szóval onnan hazajövünk, és itthon a szobában már szét lesz szórva rózsaszirom, meg égni fognak a gyertyák és az ágyon egy nagy doboz, abban egy kisebb rózsaszirmokkal, abban egy még kisebb és így tovább, de még csak véletlenül sem lenne benne a gyűrű, hanem egy DVD... a DVD-n (egy ehhez hasonló videó lenne: http://www.youtube.com/watch?v=pnVAE91E7kM&feature=player_em.. ), de persze nem ugyanez, arról szólna, hogy mint ebben beszélgetek az apjával, és utána elmegyek az ékszerboltba, kiválasztom a gyűrűt és megveszem, majd bemegyek a partykellékeshez, ahonnan a rózsaszirmokat szerzem be, majd hazajövök és a készületek, és az a vége, hogy a TV feletti szekrénybe berakom a gyűrűt... a videó közben be lennének - szinte csak villanásszerűen - vágva a közös képeink, és így amikor vége van csak oda kell menni a szekrényhez és kivenni a gyűrűt... :) Lányok, mit szólnátok egy ilyenhez?? :)
2012. aug. 31. 20:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem kell azt túlbonyolítani. Mi van akkor, ha nemet mond?
2012. aug. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=3z9ZzpGjo24


Ez sokkal királyabb W124 E500 Herr General:)

2012. aug. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ha nemet mond?? hát akkor fogom a söprűt és összesöpröm a szirmokat...
2012. aug. 31. 20:14
 4/23 anonim ***** válasza:

Ötletes, csak a gyertyákkal vigyázz. Mire hazaértek az étteremből, nehogy valami legyen...

Avass be valakit, aki tudja mikor értek haza, és előtte beugrik meggyújtani a gyertyákat.


Jó lesz, hajrá...

2012. aug. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
igen ezt természetesen így akartam, csak elfelejtettem beleírni... :)
2012. aug. 31. 20:16
 6/23 anonim ***** válasza:
Jól hangzik:)Ha biztos vagy benne, hogy igent mond.Jaj de kérlek ha tényleg így lesz, ahogy leírtad akkor rejts el egy kamerát légyszíves és vedd, fel majd küldd el nekem!!!Annyira kíváncsi lennék:)SOK SIKERT!!!
2012. aug. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

A video ötlet nagyon tetszik, láttam már pár ilyet, mindnek a végén elpityeregtem magam, hogy úristen mennyire szeretheti ez a srác a barátnőjét, hogy csinál egy ilyen videót (azért valljuk be kisebb macera). :) Nekem tetszene, de a dobozos részt kihagynám, az ENGEM csak felidegesítene, mivel nem érteném mivan, meg ezt most megkéne nézni vagy mii. :D Persze a párodnak lehet bejönne, ezt én nem tudhatom. Ha ez a verzió marad mindenképpen, akkor én a vacsora után megbeszélném vele, hogy hazamehetnénk megnézni egy filmet vagy valamit, megkérdezném mit nézzünk és ehelyett indítanám el ezt a videót. Na így oda lennék meg vissza, az biztos. :)


Még valami. A videó ne legyen rövid, de túl hosszú se. :) 5-7 perc szerintem pont ideális. Sok sikert és sok boldogságot. Egyébként remélem nem az én párom vagy (a mi évfordulónk is közeledik), mert akkor most le lett lőve a poén. :)

2012. aug. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
a rejtett kamera az alap... :)
2012. aug. 31. 20:18
 9/23 A kérdező kommentje:
Hát még lehet hogy lesz rajta egy-két változtatás, az sem rossz ötlet ,hogy csak egy filmet kezdünk el nézni... :) viszont nem hiszem, hogy a Te párod lennék, mert nekem még majdnem fél évem van az évfordulóig, csak Már most tervezgetem... :D
2012. aug. 31. 20:20
 10/23 anonim ***** válasza:

én meg meghatódtam

szerintem szenzációs ötlet


csak a tv-hez neked kell oda menni! mert meg kell kérdezni, hogy leszel e a feleségem. ez nehogy ki maradjon, mert akkor mire mond igen-t?

2012. aug. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!