Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik egy fiú, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú, és elvileg én is tetszem neki, de félek hogy csak lefeküdni szeretne velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elég régóta tetszik nekem egy fiú, nemrég megismertem, és kiderült hogy ő is régóta kinézett magának. Sok barátja szerint tényleg nagyon tetszek neki és komolyak a szándékai, de az egyik legjobb barátja, akit én régebb óta ismerek azt állítja hogy csak lefeküdni akar velem. Igaz az is hogy ennek a haverjának tetszem, ő is megmondta már sokszor hogy többet szeretne tőlem, de mindig megmondtam neki hogy nekem nem menne. A fiú aki tetszik olyan igazi úriember, mindig nagyon kedves, és még célzást sem tett rá hogy csak arra kellenék neki, de elég híres srác a lányok körében, úgyhogy bizonytalan vagyok. Lehet ebből valami komolyabb?
2012. aug. 31. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet belőle komolyabb. A srác haverja valószínüleg csak féltékenykedik. Viszont ha elég közkedvelt a lányok között akkor az se garantált, hogy egy hónapnál tovább együtt lesztek. Az ilyen nagymenő fiúk nem arról híresek, hogy hosszú párkapcsolataik vannak.
2012. aug. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet. A leírtak alapján nekem az jött le, hogy a barátja féltékeny a fiúnak és a fiú, aki tetszik neked normális.
2012. aug. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2012. aug. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne add be könnyen a derekadat szexre és lesz időd megismerni őt!

27F

2012. szept. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!