Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vannak a kultúrlányok? :DDD

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a kultúrlányok? :DDD

Figyelt kérdés

Én ilyen vagyok és szeretném tudni, milyen helyeken, interaktív rendezvényeken, programokon találhatnék nagyjából hasonló lányokat.


Nem iszok alkoholt (egyáltalán), zavar cigifüst, nem szeretek kocsmázni.


Nem tudok pörögni idegen emberekkel, nem tetszenek a mai divatos zenék, előadók - amit hallgatok inkább, az rock - Pink Floyd; Sigur ros; prog. djent-válogatás., retrofuture.


Nem csináltam Facebook-ot, nem nézek filmsorozatokat, filmeket is csak válogatva, nincs okostelefonom, stb.


Sokszor mondják, hogy a Holdról jöttem, s a véleményeim is azok. Nem hiszek a tekintélyelvűségben, nem hiszek vallásokban, nem hiszek politikában. Úgy abszúrd az egész világ, ahogy van.


Rossz tulajdonságom (az egyik), hogy sokat ülök a gép előtt (játszok is, de nem csak). Lusta is vagyok, önsajnáló. Nehéz egy ördögi kör, és legtöbbször a világot hibáztatom, hogy ha lehetne találni hasonló embereket, akkor már mindjárt nem kockulnék annyit, lenne életkedvem, s a dolgaimmal is haladnék.


Az egyetem alatt, a nagyvárosban került néhány haver, de ők, és a legtöbb hely, ahova volt lehetőség kijárni (kórus, néptánc, ifi) kevésszer nem érződtek kényszermegoldásnak.


Ami érdekel: kezdetben összeesküvések, Ufók, paranormális kutatás. Majd beszívott engem is a ezoterika, (élet-) "metafizika", túlvilág, asztrál-utazás.


Most meg igyekszek földhözragadtabb lenni: próbálom megérteni az embereket, a kommunikációs nehézségeket, a saját problémámat.


Azonkívül még érdekel a zenekomponálás, s egy remek szgépes játék tervezése.


Tehát léteznek-e gondolkodó csajok, akik inkább inkább átlátnak a dolgokon, "kívül akarnak látni a dobozon"?

23f



#másság #pártalálás #alternatív életmód #gondolkodó nők #értelmes nők #vélemény találás #hasonló értékrend
2012. szept. 1. 10:53
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

11:01 csak azt sajnálom hogy szereted a rockzenét én pedig ki nem állhatom :/

volt pár egyed akik miatt kényszerből hallgattam mikor náluk voltam de egy idő után besokalltam


Hát ami azt illeti, sztem én másokhoz képest egészen ritkán hallgatok zenét. Viszont azt tudom, milyen, amikor kényszerből kell hallgasd más zenéjét, egy rakás house zenét kellett lenyeljek az egyetemi évek alatt, olyan hangosan nyomták. A zenémet senkire se tukmálnám rá. Viszont a rockban sztem az a jó, hogy nagyon sok stílus van. Vannak nagyon szép számok is közöttük.



11:06 Rám már mondták, hogy én egy igazi kultúrlény vagyok... de tőled azért elég messze állok.


Vagyis akkor te ilyen konzervatív módon vagy kultúrlény? A klasszikusokat ismered nagyon? Goethe, Debussy, Dali? :D

2012. szept. 1. 11:17
 12/24 anonim ***** válasza:
62%

Te annyira kultúrember lennél?!Amit leírtál az alapján,csak egy antiszociális kocka vagy aki nem csinál semmit.Attól,hogy nem cigizel,iszol,nem nézel semmit, nincs facebook-od attól még nem leszel olyan fene mód nagy kultúrember.A leírtak alapján csak egy újabb antiszociális holdkóros kocka vagy aki várja,hogy az ölébe pottyanjon álmai nője.

21/F

2012. szept. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Szociológiát nem tanultál, ember? Olyan nincs, hogy valaki kultúr vagy nem kultúr. Mindenkinek van kultúrája, csak mindenkinek más. A kultúra nem egzakt valami, aminek csak egy definíciója vagy. Nekem pl mást jelent a kultúra. Szóval már itt elrontottad a kérdésfeltevést. Magyarán olyat keresel, aki hasonló, mint te. Én nem mondom, hogy lehetetlen, és hogy nincs ilyen lány. De ha adhatok egy jó tanácsot: egy kicsit vegyél vissza az arcodból, mert oké, hogy a nők nézzenek fel a pasira, de mindennek van határa. Normálisan is le lehet írni, hogy te milyen vagy, hogyan látod a világot, nem kell ehhez mást lenézni és nagyképűnek lenni.

24/N

2012. szept. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

utolsó... szerintem egy kocka ha nem irdatlanul előnytelen külsejű, előbb kap olyan nőt aki értelmes, normális, művelt mint egy olyan "társasági" ember aki tele van mesterkélt sallangokkal, olyan betanult dumákkal amik ahhoz kellenek hogy mindenáron szocializálódjon.

Ők, lesd meg kikkel vannak együtt.

Szerintem becsülendő egy olyan pasi a mai világban aki nem iszik, nem cigizik, nem ettől érzi magát A Férfinak.

Régi korszakomban amikor még fesztiváloztam sok ilyet láttam és az gorillák jutottak róluk eszembe, csak ők még kultúráltabbak.

Meg is értem hogy nem akar ilyen felszínes emberekkel lógni a kérdező.

2012. szept. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
12-esnek írtam
2012. szept. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

hopp kérdező látod??!:) Máris egy hozzád hasonló :D

32-es

2012. szept. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Hát igen, egyetértek, hogy a kérdést nem épp szerencsésen fogalmaztam meg. Viszont ebből is tudunk vmit tanulni - ha a kultúra szónak nincs is egzakt jelentése, egy valami biztos, olyan értéket jelent, amire mindenki törekszik, és sértő, ha arra célzunk, másnak nincs elég, vagy valakinek több van belőle.
2012. szept. 1. 11:41
 18/24 A kérdező kommentje:
Ja, ezt a 13-asnak írtam. Viszont azonkívül, hogy kultúrának azonosítottam a leírtakat, azonkívül mi az szted, ami lenéző másokra nézve? Miben kellett volna másképp fogalmazzak, hogy ne hasson úgy?
2012. szept. 1. 11:45
 19/24 anonim ***** válasza:
:||||||||||||| Napi sokk
2012. szept. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

12. vagyok:Félre értetted a mondani valómat.Én sem iszok és nem is cigizek.Én se szeretem a büdös bunkókat akik attól érzik magukat hű de érettnek,hogy minden héten mással kettyintenek vagy addig isznak amíg még állnak a lábukon.De ismerek olyan embert aki cigizik vagy néha alkalomadtán iszik is és mégis normális.Mindent lehet mértékkel csinálni.A kulturáltság pedig nem ebből fakad szerintem,hanem abból,hogy egy ember mennyire művelt,lehet valaki láncdohányos vagy alkoholista,hogy ha mellette tucat számra olvassa a könyveket.Szóval az ember műveltsége és intelligenciája nem feltétlenül függ a szokásaitól.

Ez a srác ott rontotta el az egészet,hogy semmit nem csinál csak ül a gép előtt és mégis ő azt hiszi,hogy ő fenemód felsőbbrendű pedig burokban él.Szocializálódni meg nem csak bulikban lehet,mert tudtommal nem csak diszkóba meg ilyen helyekre járnak emberek.

2012. szept. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!