Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vannak a kultúrlányok? :DDD

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a kultúrlányok? :DDD

Figyelt kérdés

Én ilyen vagyok és szeretném tudni, milyen helyeken, interaktív rendezvényeken, programokon találhatnék nagyjából hasonló lányokat.


Nem iszok alkoholt (egyáltalán), zavar cigifüst, nem szeretek kocsmázni.


Nem tudok pörögni idegen emberekkel, nem tetszenek a mai divatos zenék, előadók - amit hallgatok inkább, az rock - Pink Floyd; Sigur ros; prog. djent-válogatás., retrofuture.


Nem csináltam Facebook-ot, nem nézek filmsorozatokat, filmeket is csak válogatva, nincs okostelefonom, stb.


Sokszor mondják, hogy a Holdról jöttem, s a véleményeim is azok. Nem hiszek a tekintélyelvűségben, nem hiszek vallásokban, nem hiszek politikában. Úgy abszúrd az egész világ, ahogy van.


Rossz tulajdonságom (az egyik), hogy sokat ülök a gép előtt (játszok is, de nem csak). Lusta is vagyok, önsajnáló. Nehéz egy ördögi kör, és legtöbbször a világot hibáztatom, hogy ha lehetne találni hasonló embereket, akkor már mindjárt nem kockulnék annyit, lenne életkedvem, s a dolgaimmal is haladnék.


Az egyetem alatt, a nagyvárosban került néhány haver, de ők, és a legtöbb hely, ahova volt lehetőség kijárni (kórus, néptánc, ifi) kevésszer nem érződtek kényszermegoldásnak.


Ami érdekel: kezdetben összeesküvések, Ufók, paranormális kutatás. Majd beszívott engem is a ezoterika, (élet-) "metafizika", túlvilág, asztrál-utazás.


Most meg igyekszek földhözragadtabb lenni: próbálom megérteni az embereket, a kommunikációs nehézségeket, a saját problémámat.


Azonkívül még érdekel a zenekomponálás, s egy remek szgépes játék tervezése.


Tehát léteznek-e gondolkodó csajok, akik inkább inkább átlátnak a dolgokon, "kívül akarnak látni a dobozon"?

23f



#másság #pártalálás #alternatív életmód #gondolkodó nők #értelmes nők #vélemény találás #hasonló értékrend
2012. szept. 1. 10:53
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Talán jobb lesz, ha mégis leírom, hogy én mit értek "kultúrált" alatt. Először is nem ez volt a kérdésem első változata, de a pillanat hevében, vagy talán a tudatalattim befolyására mégiscsak így fogalmaztam, úgy gondoltam, pozitívabban, életigenlőbben cseng le, ha elkomplikálom. Persze tudom, hogy egyáltalán nem mond semmit arról, hogy én milyen célszemélyeket keresek, de a tömörség kedvéért kategorizálunk, kódrendszereket használunk. Szóval bocsássatok meg.


Azt is írhattam volna, hogy "más" lányok, vagy "hozzám hasonló" lányok, de az az érzésem, akkor jóval kevesebb válasz jött volna.


Tehát előre kérek bocsánatot, ha ez is sértő lesz: A "kultúrált" alatt nem lexikális tudást értek, hanem egy olyan beállítottságot, ami afele irányul, hogy megértsük a mai világot, és ezáltal túllépjük, túlhaladjuk azt. Személyes véleményem, hogy ehhez szükséges az ideiglenes eltávolodás, vagyis hogy az összképhez meg kell tapasztalni a kívülálló szemszögét is. Talán pont ez lett volna a jó szó, kívülálló. Viszont ez is relatív.

2012. szept. 1. 13:04
 22/24 A kérdező kommentje:
hiba * "ha nem komplikálom el"
2012. szept. 1. 13:04
 23/24 anonim ***** válasza:

nálam lényegében megvan ez "kivűlállóság", de sajnos így semmit nem lehet megérteni.


Nézhetem az embereket egy ház tetejéről, de attól az még egy steril viszonyulás marad.


Azért nem tartok a tömeggel mert engem az nem motivál mint a többséget, de ennyi.


22/L

2012. szept. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

A megértés egy lassú folyamat. A kívülállóság alatt, bocs ha rosszul fogalmaztam, de nem a remetét értettem.

Természetesen én is tartom az emberekkel a kapcsolatot s ezekben az interakciókban történnek a meglátások.


S még volt egy félreértés itt, a kockulásról. Az isten verjen meg, már megint egy rossz szót használtam :D .


Sokaknak az a kép jött le, hogy egész nap a gép előtt ülök, mert azt írtam, sokat gépezek. Hát ez a sok relatív. Az az igazság, hogy míg nem kapok munkát, addig legtöbbször van időm arra, hogy a gép előtt üljek, de arra is, hogy ugyanaznap még kimozduljak egy haverral.


Amit viszont ki akartam hangsúlyozni, s ezek szerint elhibáztam, hogy egy nagy városban sokkal több a lehetőség kinti programokra, mint itthon, a kis városban.


Tehát én nem azért nem szocializálódok többet vagy gyakrabban, mert függök a géptől.


Nekem egy problémám van, hogy zavar a füst s nem tetszik a diszkózene - és lévén szomszédság, mifelénk törvény még nem működik a beltéri dohányzás szabályzására.


Azon túl meg legfeljebb kiülhetek a teraszra, vennem kell egy teát, mert mégis vendég vagyok, s dilemmázhatok azon, ha a szemben ülő cigis plázacicát le nem szólítom, nem fogja megérni ez a pénzkidobás. Ja, már megbocsássanak azok, akik magukra ismertek! Természetesen nem őróluk volt szó.


Szóval a régi haverokból nem maradt sok, sztem nem csak én könyvelhetem el, hogy kirepültek a fészekből. Újakat meg hol szerez az ember? Hát pont ezt hangsúlyoznám ki, hogy kisvárosban (legalábbis a miénkben) még ha van is valahol valami olyan program, ami alatt az emberek együttműködhetnek, ez segítve az ismerkedést, ennek híre nem jut el minden házhoz. Nincs meg az az infrastruktúra.


Kíváncsi lennék azokra a boldog egymásra találásokra, amik a festménykiállítás, vagy a zongorakoncertek után-közben történtek. Persze azoktól, akik ugyancsak nem érzik egyhamar feloldottnak magukat idegen emberek közt.

2012. szept. 2. 08:19
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!