Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal egyre tobbet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal egyre tobbet veszekszunk, mi lenne erre a megoldás?

Figyelt kérdés

Már 2 éve egyutt vagyunk a barátommal, es mostanában egyre tobb a veszekedes...ezek nem ugymond nagy dolgokbol adodnak, apro pici felreertesbol szuletik meg a VITA...

Ugygondolom, hogy 19 evesen nem normalis, ha ennyit veszekednek a párok, ezert mivel ismerem a barátomat, tudom, ha en valtozom, o is, csak nemtudom hogyan kezdjek hozza. Félek, hogy emiatt nagyon megromolna a kapcsolatunk, amit vegkepp nemszeretnék.


19/L


2012. szept. 1. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:

ez a tini szerelmek sorsa általában, változtok

ha egymás agyára mentek, akkor lehet jobb lenne külön folytatni még most, mielőtt annyira megromlik, h megutáljátok egymást

így legalább emberi kapcsolatotok maradna, és találhatnátok mindketten másik párt

2012. szept. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19 az már nem tini
2012. szept. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
pedig de :)
2012. szept. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sajnos en is ilyen helyzetben vagyok...az h szakitsunk az meg nem megoldas,max ha majd nemszeretjuk egymast.
2012. szept. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én sem akarom, hogy szakitassal vegzodjon, mert szeretjuk egymást, csak valami miatt, folyamatosan nem ertunk egyet.
2012. szept. 1. 11:52
 6/9 anonim ***** válasza:
A kamaszkor (serdülőkor / pubertáskor / tinédzserkor) 10-14-től 18 éves korig terjedő életszakasz, átmenet a gyermek- és felnőttkor között.
2012. szept. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ez ilyen! kortól független a veszekedés. és már 2éve együtt vagytok! de utána jön a legjobb rész, a békülő-szex, nem?!
2012. szept. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A baseballütő!
2012. szept. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A szakítás nem megoldás. Szerelmesen szakítani... Az borzasztóan rossz. Főleg annak a félnek, akit kirúgtak, és nem mehet vissza. A másik fél még csak-csak... A nehezebb órákat átvészeli azzal, hogy eltervezi, hogy még is békül. Aztán persze még sem, de azt a nagyon rossz fél órát akkori is átvészelte. Én voltam már ilyenben áldozat. Szinte elviselhetetlen. Rosszabb, mint bármilyen más szakítás.


Változóban vagytok mindketten. Még nagyon messze vagytok a felnőttségtől. Az igazi útkeresés majd csak 2-3 év múlva kezdődik. Alakultok még mindketten. A lényeg, hogy szeressétek egymást, és legyetek türelmesek. Beszélgessetek sokat.

2012. szept. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!