Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a megoldás?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel majdnem 2 évig eggyüt voltunk,egy suliba jártunk kb 1 évig utána elmentem másik suliba és elkezdődtek a gondok.Nem bízott bennem , féltékeny volt mindenkire mert "másik suliba nem vagyok szemelött".sose csaltam meg,és semmi olyasmit nem csináltam amire féltékeny lehetne.Naggyából mindennap veszekedett velem,én elviseltem mert nagyon szeretem aztán kb fél hónapja ugy döntöttem hogy szünetet tartok vele mert már nem birtam a sok veszekedést.kb 2 hét mulva találkozok vele,szerintettek mi lenne a megoldás hogy vissza nyerhessem a bizalmát,ne legyen féltékeny ?
2012. aug. 26. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
semmit hogyha ilyen.hiába bizonygatod,hogy semmi nincs.-.-
2012. aug. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen bizonygatom neki hogy semmmi sincs,és nincs is de szerinte hazudok.
2012. aug. 26. 14:43
 3/5 anonim ***** válasza:

46.


osztottam szoroztam és a megoldás 46.

vagy max 1 hét.

2012. aug. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

uristen

a barátnőd hibbant

azért elég féltékeny tipus vagyok én is és lehet hogy mi is egy suliba járunk a barátommal de mégis csak napi 1x találkozunk suli idöben olyan messze vagyunk egymástól és 32-böl csak 7-en fiuk

arra se igazán avgyok féltékeny hogy heti 2x elmegy haverjaival inni (a legtöbb haverja lány) mert ismerem öket és egy részének nem jön be a barátom a kinek meg bejönne az meg meg neki nem jön be :D

szeritnem szakits vele ha ennyire nem bizik benned akkor nincs értelme ennek a kapcsolatnak

vagy ha nem tudsz megválni töle akkor csináld te is ezt hisztiz kiabálj féltékenykedj és vágd a képébe hogy ezt csinálja ö is

én a helyedben lépnék mert én 18 évig néztem ahogy anyám mindenért ordit apámmal ö meg ezt egy szo nélkül türte és szeritnem sokkal jobban tennéd ha leülnétek valahol olyan helyen bestélni ahol nem kiabálhat veled (forgalmas park, pláza vagy hasonlo hely) és mond el neki hogy vagy abba hagyja ezt a hülyeséget vagy vége az egésznek (én ezt tenném a helyedben)

2012. aug. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A csajod nem százas sztem ha ilyen féltékenységi mániája van. Mondd azt neki ha még egyszer veszekedni mer veled télleg megcsalod xd
2012. aug. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!