Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi igazán akar tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi igazán akar tőlem valami komolyat, minden követ megmozgat, hogy megkeressen, stb?

Figyelt kérdés

Milyen véleménnyel vagytok erről?

Pl. ha hallani akarja a hangom, akkor felhív.. ha látni akar megkeres. Persze ha mindezt komolyan gondolja, és igazán érdeklem őt.


2012. szept. 1. 12:37
 1/8 yuda ***** válasza:

Nem feltétlenül.

Az is kell hozzá többségében, hogy te mennyire egyértelmű nyitottságot mutatsz az ő irányába.

Ha nem egyértelmű, lehet azért nem keres.

Ha nem elég határozott, és sajnos ez is előfordul manapság, akkor azért nem keres.

Ha nem érdekled, még az is lehet, azért nem keres.

Igazából nektek kell megbeszélni, de véleményem szerint ez a várakozásdi nagyon nem egyértelmű.

2012. szept. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Erre nincs igen vagy nem válasz. Ez lehet nagyon bonyolult és nagyon egyszerű is.
2012. szept. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

De ha téged is érdekel, akkor felesleges ezt a várakozósdit játszani...Én is, amikor megtetszik egy idegen lány/lányok az utcán, csak odamegyek, ha úgy látom, hogy ők is figyelnek, és csak annyit mondok: "szia!" Innentől meg már nekem is muszáj mondanom mást is vagy beégek...:D

Soha nem szerettem az ilyen várakozást...Mi értelme van? Ha tetszik, és bízol abba, hogy lehet valami, akkor te lépj, és ne a másikra várj! Ez a baj mind a lányok, mind a fiúk többségével. Várnak, várnak, és várnak ahelyett, hogy lépnének azért amit el szeretnének érni! :)

2012. szept. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jajj.. általánosságban kérdezem :) Nincs semmi konkrét fiú :)
2012. szept. 1. 14:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Általában igen a válasz, de mindig az eset körülményeit kell nézni.
2012. szept. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ha tényleg felkeltetted az érdeklődését keresni fog.


Velem ez mindig így volt, ha akart tőlem egy srác valamit, akkor így vagy úgy, de megtalálta a módját, hogy elérjen, a mai világban azért nem ütközik nagy akadályokba valaki, hogy elérje a másikat.

Ha akar valamit tőled, de nem keres akkor meg valószínűleg nem mer kezdeményezni, félénkebb típus. Az én véleményem erről az, hogyha a kezdetek kezdetén is nekem kell a szájába rágni a dolgokat, akkor ez később is így marad, mellém pedig férfi kell, és ez ott kezdődik, hogy mer kezdeményezni egy nőnél.


Sőt, nekem pár exem is rengetegszer keresett, mikor rájöttek, hogy hiányzom nekik, pedig mikor szakítottak velem én voltam összezuhanva.Vezetékes telefontól kezdve, e-mailen át,weboldalakon való üzenetküldésig minden módszert megragadtak.

Szóval megtalálják a pasik is a módját, hogy megtaláljanak, kapcsolatba kerüljenek veled, ha tényleg fontos ez a számukra, aki szeret téged az buli közben is tud egy sms-t írni, hogy szeretlek.

22/L

2012. szept. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Ha igazán tetszel neki és fontos vagy számára,bármit megtesz hogy megtaláljon :)
2012. szept. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

Én személy szerint hagyok valami üzenetet, ha érdekel egy csaj, de amíg arra nem felel, addig nem küldök újabbat. Szerintem ez úgy igazságos, ha egyszer a fiú, egyszer pedig a lány tesz egy gesztust a másik felé. Az olyan nőket, akik több figyelmet várnak egy pasitól, mint amennyit nyújtani akarnak vizont, beképzeltnek tartom. Az olyanokkal meg is szakad hamar a kapcsolattartás, ami jobb is.

30/F

2012. szept. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!