Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék segítséget kérni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék segítséget kérni, van valami ötletetek versre?

Figyelt kérdés

12 és fél éves fiú vagyok!

Van egy 13 éves lány aki nagyon aranyos és tetszik nekem!

Ő a Tesóm barátnőjének a huga :)

És hát nagyon tetszik nekem és szeretnék neki egy rövis verset írni csak nem tudom hogy hogyan és mit. :$

Kérlek benneteket hogy ha van ötletetek , vagy egy aranyos versetek írjátok le ide !

Nagyon szépen köszönöm!


2009. júl. 27. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Aranyos dolog tőled, hogy verset akarsz írni neki. :)

Ha nem feltétlen saját verssel akarod megajándékozni, akkor tudok neked ajánlani egy oldalt ahol rengeteg szerelmes vers van. Privátban elküldöm a linket, ha érdekel. :)

2009. júl. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne koppints.. az ötlet az nagyon jó, de légy eredeti.. lehet hogy nem a világ legszebb verse lesz, de legalább te írtad és neki szól.. ;) nehéz lesz de próbáld meg :)
2009. júl. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mióta megláttalak, csak rád gondolok, ha rám nézel a szemmeddel, majd elolvadok. Félek ezt kimutatni,te lehet nem így gondolod,remélem a randizást azért megfontolod. Wow! Király vagyok most költöttem:):D 23/L
2009. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Húha!

Ez nagyon jó kis versike lett! :)

2009. júl. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nagyon jó lett :) Nekem is tetszik :)
2009. júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!