Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőtök ilyet csinálna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőtök ilyet csinálna mit tennétek?

Figyelt kérdés
Én egy 27éves pasi vagyok van 23éves barátnőm egyik este elment bulizni azt mondta elmegy a csajokkal másnap mondta az egyik haverom mondta hogy látta a csajom részegen idegen pasikkal csókolózni szóltam ő csak azzal mentegetőzött hogy részeg volt most mit csináljak szakítsak vagy bocsássak meg.
2009. júl. 27. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Szerinted miért mondják azt, hogy a részeg ember a legőszintébb? Az alkohol a legtöbb esetben csak az ember gátlásait oldja, nem veszti el tőle az eszét, általában azt teszi meg a részeg ember amit józanul nem mer.


Gondold át, megér-e neked annyit a lány, hogy vele maradj, és esetleg megtörténjen ugyanez, vagy inkább más után nézel.

2009. júl. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem ha megbocsátasz máskor is megteszi.Különben szerintem ezek a ˝csajokkal bulizok˝ bulik csak ide vezetnek.Ha nem veled megy,az már régen rossz.


23/L

2009. júl. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Hááát... Nálam elég necces lenne ha a csajom részegen más pasikkal smárolna... Talán még egy esély belefér, de tényleg akkor ha úgy látod megbánta, és szeretne veled maradni érzelmi okokból. Az hogy részeg az csak egy mentség, de nem igazi ok, hogy miért tette. Nem hiszem el hogy annyira részegre tudja magát inni egy 23 éves lány, hogy ne tudja mit csinál! Vagy ha mégis, minek iszik annyit? Gondolom nem először volt "bulizni".


Szerintem te dönts, hogy mennyire szereted a lányt!

Üdv, 19/F voltam.

2009. júl. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem lehet mindent az alkohol rovására írni. Ha tudom hogy nem vagyok beszámítható, akkor nem iszom. Én tuti nem hunynék szemet az eset fölött. De nagy erény a megbocsátás, ezt szokták mondani.
2009. júl. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Én is hányszor volt, hogy sokat ittam, és egy nekem tetsző pasassal flörtöltem, de mégsem másztam rá, mert szeretem a párom. Vagy ne igyon annyit, vagy vállalja utána a felelősséget. Bár azt meg kéne tudni, hogy ő így szokott bulizni, vagy ez csak egyszeri alkalom volt.
2009. júl. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én lany vok. azt hittem h csak a pasik tudnak ilyen szemetek lenni, de latom h nem. nezd, te döntöd el. de én ebben a témában eléggé szigoru vok. nem békülnék ki vele.
2009. júl. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

hát, szerintem ne bocsáss meg.

1. máskor is meg fogja tenni

2009. júl. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én pénteken iszonyatosan részeg voltam, és elvoltam egy buliban a barátom nélkül. Több fiú volt mint lány. Eszembe nem jutott megcsalni, mert imádom. Ez a lány nem szeret. Az első után rá kellett volna jönnie mit tett, és nem még sokszor megtenni ezt. Én nem bocsátanám meg. Ennyi erővel akármikor megcsalhat majd, ráfoghatja az alkoholra és semmi baj. Vagy dobd ki, vagy szüneteltessétek a kapcsolatot. Azért nem ragaszkodok a szakításhoz anynira, mert nem tudom milyen a kapcsolatotok amúgy, és nem ismerem a barátnődet.
2009. júl. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

megbocsátanék neki... de csak ha komolyan bántja a dolog ha nem izgatja akkor máskor is megteheti

ha megcsalna az már máskérdés. bár én lehet h azt is megbocsátanám egy bizonyos fiunak (L) mert szeretem.

viszont ha másodszorra is megtörténik akkor kirugnám :D

2009. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
én is ismerek ilyen lányt, és róla egy dolgot tudok: nem a megcsalt pasijával tervezi a közös jövőt. megváltozni nem fog, annyit tehetsz hogy elfogadod ha ez így neked megfelel. szerintem megalázó és én mindenképp szakítanék vele, én nem bírnám elviselni.
2009. júl. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!