Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tetszem neki? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? Mit tegyek, hogy megszeressen? (többi lent)

Figyelt kérdés
Új suliba megyek, és a gólyatáborban beleszerettem egy fiúba, csak nem tudom, hogy én tetszem-e neki. Olyan lány vagyok, aki jól elvan a fiúkkal, és nem vagyok nyomulós. De ez a srác olyan, aki hagyja, hogy a hülye lány osztálytársaim ölelgessék, képeket csináljanak vele, már volt barátnője, és sok lánynak teszik. Beszélgettünk, de nem olyan sokat, és 5 nap alatt nem tudtam annyira megismerni. Én nem látom, hogy jeleket adna, hogy tetszek-e neki. Mit tegyek, hogy megkedveljen??? Előre is köszi a válaszokat!
2012. szept. 1. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Úúúúúúúristen, annyira ismerem a fajtáját... Meg tudok ôrülni a hódoló csajocskáiktól... És az az önelégült fej hozzá... Bahh.

Nyílván öt nap alatt nem tudjátok megismerni, megkedvelni egymást. Szerintem várj. Sok az új arc, szokogatni kell, még sütkérezik egy kicsit a sok új, rajta csüngô lány rajongása okozta fényben, és élezi az egóját. Egy osztályba fogtok járni, de ha nem, akkor legalább egy évfolyamba, tuti sokszor találkoztok még, és fogtok beszélgetni. Bármit tehetsz, csak ezeket tartsd be:

Ne legyél olyan, mint a többi csaj. Tûnj ki a tömegbôl, ne nyomulj. Legyél önmagad, mosolyogj sokat! < --- A mosoly NAGYON sokat segít.

Ha nem adott még jelet, nyílván akkor nem tetszel neki, de ha azt sem érzed, hogy púp vagy a hátán, akkor egyértelmûen szimpi vagy neki. Ennyi idô alatt nem jöhet le neki, hogy a 100 lány közül melyik tetszik meg neki igazán, várj. Beszélgess vele sokat, a jófejséged - ahogy írtad, jól elvagy a fiúkkal, jó adottság, használd ki! - le fogja venni a lábáról. Csak ne állj te is be a sorba a többi lány után... Szurkolok neked, sorstárs! ;) 15,5/L

2012. szept. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm...igyekszem. Csak az a baj, hogy mondjuk ő így magától nem jön oda, nem ül mellém...És mikor a fiúk beszélgettek, mindenki mondott egy lányt, aki neki tetszik. És mindenki ugyanazt a lányt mondta, még ő is...Bár, lehet, hogy csak azért mert mindenki azt mondta, és nem akarta mondani, hogy igazából ki tetszik neki...Nem tudom. Olyan bizonytalan vagyok.
2012. szept. 2. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!