Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tiszta hülye voltam, belemente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiszta hülye voltam, belementem a hármas szexbe. A pasim azóta a másikkal többet foglalkozik amikor úgy van a dolog, hogy ismét hármasban csináljuk. Szeretem őt, nem akarom elvesziteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mondjuk az is igaz, hogy kevés nő teszi meg ezt a párjának.
2012. szept. 1. 19:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
69%
szerintem meg beszéld meg vele mi most akarjuk kipróbálni hármasban és épp azt beszéltük hogy azért ne hanyagoljam el nem is fogom mindenki ugyanannyi jót kap nektek amugy hogy sikerül az első 3-ban?
2012. nov. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ha te is akarod a hármast, de ez zavar, akkor ne mindig ugyanaz legyen a harmadik fél. Váltogassátok! Ezt elmondhatod neki. Esetleg hozd fel, hogy pasi legyen a harmadik (megha nem is akarod).. akkor majd elgondolkodik.
2020. febr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!