Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na most akkor tetszem neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most akkor tetszem neki, vagy csak barátkozik? Hogy bíztathatnám találkozóra, hogy jelezhetném neki diszkréten, hogy nagyon tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Nagyjából két hete történt, hogy vártam a metróra, és volt ott egy iszonyatosan helyes srác, aki nagyon nézett. Én nem mertem ránézni, csak kétszer, és azt is lopva. :) Aztán jött a metró, és pont úgy jött ki, hogy két külön kocsiba szálljunk, de ô átjött az enyémbe. Én leültem, ô meg mellémállt. Éppen tanulni próbáltam, de elég ideges voltam. Párszor felnéztem, és a perifériás látásomnak köszönhetôen észrevettem, ahogy ô is mindig felkapja a fejét, ha ilyet csinálok. Aztán pár megálló múlva megszólított egy olyan szöveggel, hogy 'Bocsi, nem egy suliba járunk?' ( Nem járunk egy suliba..:)) Két megállót beszélhettünk csak át, mert le kellett szállnia. Megkérdezte a nevem, én meg nem kérdeztem vissza, annyira béna volt... De késôbb a keresztvenét az utolsó pillanatban, az ajtóban még utánamkiáltotta. Aztán még aznap be is jelölt facebookn, lájkolta két profilképemet. Vettem egy nagy levegôt, és ráírtam, jóvá akartam tenni az eddigi bénaságaimat, és egész jól elbeszélgetünk, már amennyire a netes korlátok engedik. Azóta mindig ír nekem, nagyon jó vele, tényleg.:))))) De még nem volt szó találkáról... Meddig kéne várnom? Esetleg nekem kellene felhoznom...? Bár szerintem elég bátor srác ahhoz, hogy megtegye ô maga. Hogy tudassam vele, hogy nagyon bejön nekem, hogy bíztassam? (16/F, 15/L)

2012. szept. 1. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Ilyenkor érzem azt, hogy kellene már egy nő.. :D
2012. szept. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Vegyél egyet a boltban...

Megkérdezhetem, hogy ez hogy is jött ide?

2012. szept. 1. 21:37
 3/4 anonim válasza:
100%

Na,hogy legyen használható válasz:

Szerintem várj,mert ez sztem alap,hogy a srác kezdeményez,mert már ebből kiderül,hogy nem egy nyuszi alkat,és egyáltalán "érdemes vele találkozni".


Annyit segíthetsz neki,hogy ha nem hozza fel,hogy mittomén célozgatsz,hogy szeretsz sétálni a Margit szigeten,vagy hogy milyen kajáldákat szeretsz.

Persze csak körülírod,nem konkrétan.

Remélem segítettem! :)

19/f

2012. szept. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3. jó mondja :)
2012. szept. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!