Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék túllépni a régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék túllépni a régi kapcsolatomon, elfelejteni végre a volt párom? 21/L

Figyelt kérdés
Fél éve szakítottunk, de egyszerűen nem tudok túllépni a dolgon. Ő azóta mással jár és amikor meglátom facebookon a közös képeiket, egyszerűen elfog a sírhatnék. A srác iránt néha szeretetet, néha gyűlöletet érzek, néha azt, hogy szívesen lefeküdnék vele. Szánalmasnak tartom magam, hogy nem tudom kiverni őt a fejemből. Mit tegyek? Amúgy tartjuk a kapcsolatot azóta is, nem vesztünk össze, vagy ilyesmi, azért szakítottunk, mert ő nem volt már belém szerelmes.
2012. szept. 1. 22:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ismerkedj. Aki el tudja veled feledtetni őt, az lesz a következő számodra.
2012. szept. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzet nálam is csak pasi vagyok.


Egyszer gyűlölöm, fájdalmat akarok okozni neki, másszor meg bántani nem tudnám.


Valahogy mindig a kárára törekszem, például ha valamiben x a véleménye, akkor én mindig az y-n mellett állok. Persze ez tömeges vitákra szól.


Sok helyen bántom, akarom a kárát, de pár óra múlva mind megbánom. Ez ilyen "kényszerhelyzet", bele kell nevelni ezt magunkba.


Mellesleg annyiban azért különbözik a dolog, hogy ez 3 éves a te fél éveddel ellentétben.

2012. szept. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kutyaharapást csak szőrivel...egy férfit csak egy másik férfi tud elfeledtetni. Legyél nyitott, és a szerencse előbb-utóbb bekopogtat az ajtódon. DE LEGYÉL NYITOTT!
2012. szept. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szegény te ! Bizony, kutyaharapást csak szőrivel. Tehát ahhoz kell egy új, jobb kapcsolat hogy a régit felejteni lehessen .
2012. szept. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
és sokat segít, ha megszakítasz vele minden kapcsolatot, legalább időlegesen. pl. f@szbúkról letörlöd az ismerőseid közül, hogy még csak véletlenül se bukkanj rá olyan képekre.
2012. szept. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Először is ott kezd, hogy facebookon beállítod, hogy ne lásd a frissítéseit a hírfolyamban. Így nem történik meg az, hogy felkelsz tök jó kedvvel, és nézegetve a facebookot mellbevág az exed új csajos közös képe.És ezzel el is romlott a kedved egész napra...

Szóval ezt beállítod, és megállod, hogy ne nézegesd az adatlapját. Ha nem megy, hogy ne nézegesd, töröld.


Gondolkodj racionálisan. Megérdemel egy olyan ember, aki le se sz*r, ennyi időt az életedből? Akarsz ilyen ember miatt szenvedéssel elpazarolni időt az életedből? Hidd el, hogy vannak mások, akik tudnák értékelni az értékeidet, amilyen vagy. És NE tartsd vele a kapcsolatot, ne legyél már unaloműző. Ha van nője, és hirdeti facebookon is, beszélgessen ővele. Nehogy ráírj, és ha ő ír neked, akkor is légy hűvös. De a legjobb, ha chatről, msnről letiltod. Majd levesz az egójából, ha nem tudja mi van veled, és abbahagyod az egojának a hízlalását azzal, hogy még mindig utána sírsz és ezt tudtára is adod. (Persze, ha mindezeket megteszed akkor is fog fájni utána, de legalább ő nem fogja tudni, és nem fogja annyira Don Juannak érezni magát, újra előveszed a méltóságodat)


Figyelj, én is ezen mentem át nemrég, mint Te. Engem is ilyen indok miatt dobott a barátom, akit nagyon szerettem és baromira mellbevágott az egész, nagyon szenvedtem. Ennek 3 hónapja már, de összeszedtem magam. Azokkal a módszerekkel, amiket fent leírtam.

De ha szeretnél beszélgetni, priviben is megtalálsz :)

Kitartás!

22/L

2012. szept. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, minden szavad arany!
2012. szept. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
TALÁN ELSŐKÉNT TÖRÖLD LE FACEBOOKRÓL... nem???
2012. szept. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:

Vad, szilaj gyönyör, szilaj véget ér. Egyetlen mi rajtad segíthet az csak és kizárólag az idő, feledtetni tudja egy másik férfi részlegesen, ha szerelmes voltál sosem feleded teljesen el, kitartáson, és ismerkedésen kívül sok mindent nem tehetsz, ja még valami, ne nézegesd a fényképeit, ennél nagyobb butaságot nem tehetsz, felesleges, csak jobban fáj és meggyötör, semmi másra nem jó. Ismerkedj új emberekkel, és a legfontosabb: Élj!


23/f

2012. szept. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el, mert az itteni kommentelők se tették, pedig itt leírtam mindent, amit erről gondolok:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__33170..

2012. szept. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!