Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régi vagy az új? Ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi vagy az új? Ebben az esetben melyik a megoldás?

Figyelt kérdés
nagyon szeretem az exemet,1,5éve külön vagyunk,szakítás után jóba maradtunk,mindig számíthattunk egymásra,megbocsáltottam olyan dolgokat neki amiket más már nem tett volna meg...egyszer volt egy kapcsolata ami nem volt komoly.nekem nem volt senkim.de most van egy srác...nagyon aranyos,kedves,igaz nem az a ,,helyestípus,,de jól kijövünk.ezt elmeséltem volt barátomnak...és hát végre úgy reagált rá ahogy vártam.megbonyolította az életem,és az övét is...nem akarom megbántani a másik srácot sem,de ha kapnánk egy esélyt az exemnél...őt választanám.szerintetek megérné?normális válaszokat kérnék:)
2012. szept. 1. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érné meg de a te döntésed esetleg többet tudnánk mondani ha tudnánk mi volt az ok amiért szakitottatok
2012. szept. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem érné meg, maradj az újjal.
2012. szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a felmelegített káposzta esete...
2012. szept. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ezt neked kell érezned. Én úgy gondolom, hogy egy szakítás nem véletlenül van kimondva. Én legalábbis mindig a végsőkig húzom és csak akkor mondom ki, ha már tényleg minden szakad. Ha pedig így van, akkor nincs értelme újra kezdeni valamit, ami egyszer már nem működött.

Neked kell érezned, hogy melyikhez áll közelebb a szíved.

2012. szept. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!