Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te a régi vagy az új kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te a régi vagy az új kapcsolatot választanád?

Figyelt kérdés

Megpróbálom rövidre fogni a történetet, habár elég bonyolult. Mostani párommal 2,5 éve vagyunk együtt, én voltam neki az első, nekem már volt előtte kapcsolatom. Eleinte hatalmas volt a szerelem, aztán, körülbelül 1 éve kezdtek megromlani a dolgok. Furcsán viselkedett, bunkó volt velem, nem a régi volt már, kezdtem kiábrándulni belőle. Ez az állapot azóta is tart. Ő azt mondogatja, hogy szeret, de én érzem, hogy nem a régi már a dolog. Egyszerűen hiányzik a szerelem, az odafigyelés, az öröm. Már a szakításon gondolkodok és tudom, hogy neki is megfordult a fejében, de nincs erőm szakítani vele. A történet másik szereplője egy másik fiú, akit már kb. 5 éve ismerek. A kezdetektől fogva vonzódtunk egymáshoz, de mindig úgy jött ki a lépés, hogy vagy neki volt barátnője vagy nekem barátom, ezért nem is lett közöttünk semmi. A kommunikációban voltak megszakítások, de végül is mindig egymásnál kötöttünk ki, ha valamilyen problémánk volt, valami miatt szomorúak vagy boldogok voltunk. Az utóbbi időben még többet beszélgetünk, találkoztunk is párszor. Nem csaltam meg a párom, egyszerűen jó volt beszélgetni valakivel, aki figyel is arra amit mondok és élvezi a beszélgetéseket. Eddig nem voltam benne biztos, hogy valóban kapcsolatot szeretne velem, de szóba került a dolog. Bevallotta, hogy eleinte nem így nézett rám, de most már tudja mit/kit akar.

Fogalmam sincs mit csináljak. Az újtól félek, de viszont érzem, hogy ez már nem mehet így sokáig... boldogtalan vagyok és 20 évesen nem ez lenne szerintem a normális.


2012. aug. 22. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Lépj tovább. Nem érdemes már ebben a kapcsolatban kínlódni.
2012. aug. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azt mondom, hogy ne tétovázz, amit nem lehet megjavítani, vagy ami nem megy, azt nem kell erőltetni, mellesleg én elég sokszor megjártam már ezekkel a kihagyott lehetőségekkel, szóval szerintem dönts az új kapcsolat mellett, meg kell próbálni azt is. Aztán majd a srác idővel rájön, hogy nem így kellett volna a dolgoknak elsülnie és esetleg a későbbiekben kialakulhat egy újabb szerelem közte és közted, bár kitudja..lehet addigra téged már egyáltalán nem fog érdekelni, esetleg ezzel a másik sráccal sokkal jobb lesz minden, de ez már a jövő zenéje.:)

18/F

2012. aug. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lépj tovább! Valóban felesleges erőltetni azt, ami már ilyen rég óta elromlott! tapasztalatból mondom, a volt barátom ugyanilyen volt. Bunkó, nem lehetett vele beszélgetni..és ez csak rosszabb lett, és mivel én nem "mertem" szakítani, engedtem is pár dolgot, aztán még többet..egy pár sírás lett a vége. Azonban ne ugroj bele rögtön az újba, az a srác is megfogja érteni, hogy kell egy kis idő, de attól találkozhattok, beszélgessetek, és alakul, ahogy alakul:)

22L

2012. aug. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszaitokat! :)


Azt hiszem a szívem legmélyén tudom, hogy mi lenne a helyes és most megerősítést is kaptam..

2012. aug. 22. 13:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vergődj a kapcsolatodban tovább. Velem szinte ugyanez a szituáció történt meg nem rég, nagyon jó döntés volt ott hagyni a párom, és olyannal lenni akinek bármit elmondhatok, és mindig meg tud nevettetni. Egyre jobban kezd átalakulni bennem is az érzés felé. Boldog vagyok. :)
2012. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. A régiben már csalódtál, az újjal kapcsolatban is csak van valami oka, hogy mindenkivel összejöttetek, csak egymással nem.
2012. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nektek is köszönöm a válaszokat!

Azért nem jöttünk eddig össze, mint már írtam is, hogy mindig rosszul jött ki a dolog. Amikor én egyedülálló voltam neki már volt barátnője, amikor pedig ő lett az, én voltam halálosan szerelmes a mostani páromba.

2012. aug. 22. 13:53
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A kedvenc színészem mondta:


'Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba.'


Szeressük Johnny Depp-et!!!

2012. aug. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezt az idézetet már hallottam valahol, úgy hiszem lehet benne igazság :)
2012. aug. 22. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!