Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljek vele, vagy ne?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdtünk járni a barátommal . Többször is csókolgatta a nyakam , viszont ma egy kicsit lennebb ment..(nem a mellemig , de MAJDNEM)

Pontosan nemis tudom , hogy mit akar , de én egyelőre..vagyis hát még jó 2-3 évig nem akarom elveszteni a szüzességem , mert nem állok még EGYÁLTALÁN készen rá..

Kicsit bizonytalan is vagyok vele kapcsolatban , hogy nehogy olyat csináljon amit nem kellene és a végén Ő is meg én is megbánjam ezt az egészet..

Holnap mindenképpen akarok vele beszélni , és szerintetek felhozzam ezt is..mármint , hogy 'SEMMI SEX , egyelőre'?


2012. szept. 1. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
kor?
2012. szept. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen mindenképpen tisztázd vele, hogy hol vannak a határaid aztán ha nem felel meg neki akkor viszlát...
2012. szept. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem érti meg hogy te még nem akarod, nem képes rád várni, akkor nem érdemel meg.
2012. szept. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha csókolja a melled az miért baj? az még nem a punid :))
2012. szept. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mókusgyilkos ***** válasza:

ezt úgy értik h: ha közlöd h 2-3 év akkor úgy ott hagy mint a sicc :D VAGY benyögi h oké tőle akár a házasságig is de persze azért hegyre halomra próbálkozik majd.


na most: hány éves vagy? mert ha annyira fiatal h a 2-3 év amúgy is indokolt legyen akkor még úgy ahogy van az egész pasizás korai.


majdnem a melled: kulcscsontnak hívják és nmmmmmmmmmmmmm nagyon fincsi :) nem csodálom h bepróbálta :D h én h imádom grrrrrrr na izé vissza a témához :P


teljesen oké h nem állsz rá készen de azt kétlem [már ha nem v naon fiatal] h ne kapnál kedvet ha nem is szexhez de vmivel többhez mint a csókok ha 1x van fiúd persze nem ilyen 1-2 hónapos távlatról beszélek itt se hanem mondjuk olyan fél-1 év. mondjuk azt h vagy v 15-16.

2012. szept. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!