Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt egy fiu akivel 6 évig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy fiu akivel 6 évig voltam eggyutt. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Probállok kedves lenni, bizonyitani, stb...de valahogy már nemakar.....tudom hogy szeret, meg minden, csak ott hagytam ot, és most meg nembízik bennem, fél hogy megint ott hagyom....Tehetek még érte valamit, probálkozzak, vagy hadjam? de nagyon fáj....Mondta is, hogy kár, mert barátok lehetunk, de tobb nem....De esténként eggyut járunk ki, meg minden ok, csak nemtom hogy meg e éri kuzdeni annak ellenére, hogy azt mondta nem. Nagyon jo szívu, meg minden, csak a bizalmam rontottam el....azt vissza lehet nyerni? Mit tegyek hogy visszakapjam ot?
2012. szept. 1. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Hgyd ott...En is epp igy voltam o megbobajtott de kb 3eve majdnem minden nap emlekeztet ra, akar egy kis veszekedes miatt is kjijelenti emlekszel megbocsajtottam....Keress valakit akivel uj lapot kezdhetsz...ez egyre csak rosszab lessz...
2012. szept. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de o nemolyan, hogy kikijabalja, nagyon ari es joszivu, nemkiaballna ki....tuti....de nagyon nehez csak ugy feladni...
2012. szept. 1. 23:15
 3/9 anonim ***** válasza:
de te miért hagytad ott őt korábban?
2012. szept. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért szakítottál vele?Másik fiú miatt?Vagy gondok voltaka kapcsolatba?

Én is szakítottam,illetve szünetet javasoltam 5év után,de rájöttem,hogy Ő az igazi.

Csak utána Ő már kételkedett bennem és úgy érezte ne elég jó nekem így megcsalt,más nőnél megerősítette az önbizalmát.

Bár csak csókolóztak.

Megérdemeltem,nem szabad másokat kidobni aztán meg visszakönyörögni magunkat.

De megint együtt vagyunk és minden a régi,szeretjük egymást.

Remélem nektek is összejön.

Én nem adnám fel ha szeretem,a közelébe lennék és belopnám magam a szívébe újra.Ha szeret úgysem tud ellenálni,ha meg nem azt észreveszem.

2012. szept. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ellenállni*
2012. szept. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
fiú is volt benne, de azt megbocsájtotta, aztán meg már nem volt olyan hát elmentem dolgozni, és 6 hónapot voltunk kulon....De rájottem, hogy hibáztam, és vissza akarom kapni, minden este kuldok neki smst is, meg ha úgy vesszuk, zaklatom ot....Nem fog ráunni? mert úgy jól érzi magát velem, látom rajta, csak nem keres fel, én keresem mindég otet.....:(
2012. szept. 3. 22:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor érthető,hogy bizalmatlan.

Ilyet már nem bocsájtanék meg én sem.Talán szeret,de nem akar csalódni.

Érthető

2012. szept. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
akkor pech?
2012. szept. 4. 08:51
 9/9 A kérdező kommentje:
de kint van velem és asszem nembánja, ha ott vagyok...Múlt éjjel megpróbálltam este megölelni, nemhiszem, hogy megölelt volna, vagy csak gyengén, és mondtam neki, hogy úgy hiányzik, erre azt mondta, hogy nekem nem hiányzott? Felált és ment be....De nemtudom, leveleket írok neki, mint egy ostoba kisgyerek, smst, felhívom.....csak ha én nemmennék utána, sztem meglenne nélkülem is, vagyis nemhiszem hogy keresne engem....De mit tehetek még, hogy bízzon benne...? Léci segítsetek, mit tennétek tik, vagy fiúk, mi esne jól nektek????
2012. szept. 9. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!