Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most ekkora nagy baj, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most ekkora nagy baj, vagy mások reagálják túl?

Figyelt kérdés

Kb. fél-1éve nem feküdtem le senkivel és nem is vágyok annyira rá. Persze, nem rossz az, nem azt mondom, de szerintem az nem lételem vagy, hogy mondjam. Nekem sokkal fontosabb az ha azzal lehetek akit szeretek, hülyéskedni vele, beszélni mindenről, megölelni. Egyik ismerősöm szerint hülye vagyok, mert, hogy én arra nem vágyok annyira. Most komolyan, ez akkora nagy baj? Nekem nem jár minden gondolatom a szex körül, és én ezt nem veszem olyan nagy problémának. Erre az ismerősömre nem nagyon figyeltem, mivel ez az én dolgom szerintem. Nem tudom, én jobban vágyok romantikára, együtt lenni csak, mindegy hogy mit csinálunk, csak ott legyen az akit szeretek.

19/L


2012. szept. 3. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy baj, én is így vagyok vele. Az ismerősöd meg miért is tudná jobban, hogy neked mi a jó?

Én ilyenekben nem adok senki véleményére, mert tudom, hogy nekem mi a jó. Lesz*rom tabletta és kész. ;)

2012. szept. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz!


Én is ilyen vagyok! Nem kell mindennek a szex körül forognia.


Bár az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy más, amikor egyedül vagy és más, amikor kapcsolatban élsz...

Személy szerint amikor kapcsolatban vagyok, nekem akkor se a szex az elsődleges. De ehhez találni kell olyan partnert, aki ha nem is így, de legalábbis hasonló nézeteket vall...Ami valljuk be, egy férfinél elég kemény dió.. :D De akad azért ;)


Mások véleményével pedig ne foglalkozz. Engem se tartanak normálisnak, de jól írta az első hozzászóló: Te tudod, hogy Neked mi a jó!


Más nem számít!


24/N

2012. szept. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nagyon is! Így nem fogsz hozzám jönni azzal hogy terhes vagy és jó lenne egy abortusz! szerinted én miből élek meg he???


Viccet félre téve, nem nem baj.

2012. szept. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor "megnyugodtam" :D
2012. szept. 3. 22:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem elég, hogy frigid vagy de még azt sem tudod pontosan, csak kábé', hogy mikor feküdtél le valakivel utoljára. Hát így bízzon az ember a nőkben...
2012. okt. 18. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

És arra nem gondolsz, hogy talán pont tőletek férfiaktól lett ilyen?!?

És a szex meg bízni egy nőben mióta függ össze? Nem nagyon értem a gondolatmenetedet...


Ha egy nő bármiféle okból frigid, akkor Te már nem bízol meg benne?

Ha szereted, akkor nem az az első, hogy segítesz neki mindenben, ezáltal a szexben is, hogy öröm legyen mindkettőtök számára?!

Persze ehhez türelem és megértés kellene... Tőled biztos nem várhatná el ezt egy nő, a kommented alapján.. :)

2012. okt. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!