Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire félreismertem volna?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire félreismertem volna? Hogy lehet átvészelni egy ekkora csalódást?

Figyelt kérdés

A párommal 3 és fél évig voltunk együtt. Nagyon nagy szerelem volt, legalábbis az én részemről biztos. Jó, persze voltak problémák de ezt akkor sem érdemeltem.

Nem értem hol rontottam el??!!

Kapott egy állásajánlatot Ausztriába, meg sem kérdezte a véleményemet, egyből kiment próbamunkára, aztán el is fogadta az állást, már egy hete kint dolgozik.

Amikor elbúcsúztunk egymástól mondta, hogy ki fogjuk bírni ezt a távkapcsolatot, hisz 2 havonta haza tud majd jönni stb.

Utána telefonon közölte, hogy amíg kint van szünetet akar a kapcsolatunkban.

Majd pár napra rá facebookon írta meg, hogy már érzi egy ideje , hogy nem szeret "annyira" és most csak a munkájára akar koncentrálni.

Hogy lehet valaki ilyen gerinctelen? Még a szemembe sem volt képes mondani a dolgokat.

Meg is írtam neki, hogy ekkorát még életemben nem csalódtam senkiben és, hogy ezek után csináljon amit akar!

Azóta nem is keres, Ilyen hamar elfelejtett volna??

Én nem bírom magam túltenni ezen...összetörte a szívem...

Hogy folytathatnám az életem nélküle?

22/L


2012. szept. 3. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Mással. Sajnos ennél jobb ötlete senkinek sem lesz. :/ Idővel elmulasztja valaki a fájdalmat.
2012. szept. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarnád vele folytatni? Hiányzik még egy-két hasonló pofáraesés?
2012. szept. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 AndreaMariann ***** válasza:

Nehezen,de folytathatod.


Csak sokat járj társaságba,legyél a barátaiddal,mert egyedül a legrosszabb ilyenkor.

2012. szept. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lezárult az életed egy korszaka. Jöhet egy másik. Talán szebb, újabb, érdekesebb.
2012. szept. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Such is life. Engem ugyanígy dobott annak idején a párom, csak akkor én voltam külföldön egy fél évre. Ez van, túl kell rajta lépni, élni kell az életed. Járj bulizni, vesd bele magad a tanulásba, pasizz, élj. Ne hagyd, hogy pazarolja az időd még azzal is, hogy bánkódsz utána. Most vagy fiatal :)


24/N

2012. szept. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 omba ***** válasza:

Ennek már annyi....

Szóval nem jutsz semmire, se ha keseregsz, se akkor, ha töprengesz rajta, se....

Nem szeret.

Vége van.

2012. szept. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezek a sztorik akkor is léteztek már, mikor barlangban éltünk, és mamutokra vadásztunk. Továbblépsz, ennyi. Mellesleg sokkal több nőt vernek át, mint ahányan gondolják ezt, csak nem veszik észre.
2012. szept. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!