Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg szakított velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg szakított velem? Nem tudok tenni tényleg semmit?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit megismertem kb 2 hónapja,ritkán találkoztunk,mivel van köztünk 140 km,legutóbb 2 hete találkoztunk,és most eléggé le van törve,elment az egész élettől a kedve,mert találkozott a volt pasijával akivel nemrég szakítottak 7 év után,meg is kérte a kezét,de szakított vele a csak,mert a srác megcsalta.Régóta nem találkoztak,és most ki van bukva,mert találkoztak,hogy visszaadja a dolgait amik a csajnál maradtak.Azt írja,hogy semmihez sincs kedve,úgy érzi nem halad az életben sehova,és,hogy ez nem fog változni,nagyon jól megvoltunk,de ez közbejött,és azóta nem a régi,de én már kezdek beleszeretni,és nem akarom elveszíteni.Mit tehetek?Adjak neki egy kis időt??Ne keressem egy darabig,vagy írjak neki mindennap??Nem akarom elveszíteni annyira jól elvoltunk,míg ez a tetü fel nem bukkant,mit tehetnék hogy ne veszítsem el???
2012. szept. 4. 14:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt írja,hogy talán jobb lenne ha nem is beszélnénk,meg hogy ne haragudjak... :( De én nem akarom ennyiben hagyni.. visszafogadni nem fogja hiszen megcsalta,és neki ezekután már tuti nem fog kelleni...
2012. szept. 4. 14:49
 2/7 anonim ***** válasza:

Miből veszed, hogy szakított veled?


Hogy ennyire összezuhan a volt pasijától (miközben ott vagy neki Te), az sajna nem jó hír, mert azt jelenti, hogy érzelmileg ő ezt a kapcsolatot még nem zárta le teljesen. Erre óvatosan rá lehetne kérdezni, hogy ő ezt hogy érzi.

2012. szept. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
Vagy hagyja, h átsegítsd rajta -értsd, szeretné ha veled jobb lenne- vagy annyira mély érzések törtek fel belőle, h neked igazából mindegy lesz, mert még szerelmes, nem lehet tudni, az lenne az igazi, ha ezt vele beszélnéd meg.
2012. szept. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Azt írja,hogy talán jobb lenne ha nem is beszélnénk,meg hogy ne haragudjak... :("


Ja, ez még nem volt ott, amikor elkezdtem írni a választ. Ha nem akar veled beszélni, akkor jobb, ha nem keresed. Ha akar valamit, majd megkeres ő.

2012. szept. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De most kérdezzek rá konkrétan??Nyílvánvaló,hogy nem zárta le magában,mert akkor nem reagálna rá így ha meglátná őt,hanem már nem érdekelné.Vagy lehet azis benne,hogy alig szakítottak még,és még friss neki 7 év után???
2012. szept. 4. 14:59
 6/7 A kérdező kommentje:
Elég szar ez így,azóta nem is beszéltünk,mondjuk nekem kéne keresni gondolom,de most időt kell adnom neki sztem :(
2012. szept. 7. 11:45
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmi???
2012. szept. 11. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!