Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk-lányok! Volt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok! Volt már olyan, hogy tetszett egy tanárotok?

Figyelt kérdés

Mindenki válaszolhat, de igazából általános iskolásoktól, és gimnazistáktól szeretném tudni (12-20), hogy tetszett-e nektek már tanár, mivel az attól idősebbeknek esetleg lehetnek olyan tanárai, akik nem sokkal idősebbek tőlük...


A, Nem, még sosem tetszett.

B, Volt már elég jóképű tanárom, és ezt tudtam is, de nem mondanám, hogy tetszett...

C, Volt már, hogy tetszett, imádtam nézni őt az órán. :D De ezért nem gondolkoztam kapcsolaton. Sosem jönnék össze egy ilyen idős tanárral.

D, Igen, tetszett már, és mit meg nem adtam volna érte, hogy együtt lehessünk!


Ezeket csak lustáknak írtam, jobban örülnék egy személyes és bővebb válasznak. :D

Csupán azért kérdezem, mivel a sulimban rengeteg lány lett hirtelen "szerelmes" az idén kezdő tanárunkba. 34 éves, és valóban iszonyat jóképű, gyönyörű kék szeme van, hófehér fogai, szép mosolya, laza stílusa, tökéletesen beállított haja... Nekem is "tetszik", de én azért sosem néznék rá olyan szemmel... Számomra elképzelhetetlen, hogy egy 34 évesbe legyek "szerelmes".

Pedig az osztálytársaim is eléggé meglepően viselkednek. Ma volt az első óránk, és csak ismételtünk, de mégis minden lánynak volt valami problémája az önálló feladattal, s a tanár úr valahogy mindig lányok padjánál segédkezett. :D Illetve folyton folyvást mosolyognak rá, egy nap már vagy 4x köszöntek neki, s mikor megy a tanár a folyosón, s lányok sorra fordulnak utána! Kissé nevetséges, de igen szórakoztató nézni. :D És egyébként még a férjezett tanárnők is odavannak érte. Kivagyok...


Persze, persze, 13-14 évesekről van szó, viszont rengeteg gimis ismerőseim vannak, és ott is ugyanez a helyzet.

Tavaly pedig egy 23 éves nő jött tanítani (idén már nem tanít), és a fiúk odavoltak érte. 13 évesek... Igen. De azért nem annyira gyerekes (persze, hihetetlenül éretlen, de azért nem 10 éves) ez a korosztály.

A 17 éves bátyám is imádja a tesióráját, mert "fullos" a tesitanárnője... :D


Kort + Nemet is kérek,

előre köszi a válaszokat! :) 14/l



2012. szept. 4. 14:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

jah, kimaradt:

Én: 18, tanár srác: 25

2012. szept. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Bejnisz válasza:
100%

Szia!


Én a d verziót választom!


Gimiben volt egy földrajz tanárom, akibe rettenetesen bele voltam esve. Bármit megadtam volna, egyetlen érintéséért! Amikor föcink volt, sokszor észre sem vettem, hogy kicsöngettek. Imádtam hallgatni ahogy beszél, és mindegy volt miről, lényeg volt, hogy halljam, és hogy a közelemben legyen.

Ő volt 29, én 18.

A mai napig összeszorul a szívem ha rágondolok, pedig már 8 éve nem találkoztunk. :(

2012. szept. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Bejnisz válasza:

bocsi, az előbb lemaradt.

28.N vagyok.

2012. szept. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
D nagyon sokak,beleszeretnek randiznának tanárokka,főleg ha fiatal és szexi.
2012. szept. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Meg is sunáztam :D
2012. szept. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
LOL hát én azt hittem ilyen kb csak a filmekben van meg az ilyen lity-löty sorozatokban. Szerencsére nem szenvedek apa-komplexusban, bár elég rossz, ha valaki igen.
2012. nov. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ez az apa-komplexus olyan szar duma!

(És aki leírja, legtöbbször fogalma sincs, hogy mit jelent a szó)

Ha valakinek kék szemű pasija van, akkor kékszemű-komplexusos?

És ha "A" vércsoportú?

Esetleg fradista?

2012. nov. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!