Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Okkal félek, hogy szakít velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okkal félek, hogy szakít velem?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint három hónapja vagyunk együtt, még suliidőben jöttünk össze. Előtte vagy egy évig írogatott, "nyomult", amíg "beadtam a derekam"... Nagyon szeretjük egymást, én teljesen bele vagyok esve, és ő is szeret engem, viszont én attól félek, hogy ez elmúlik, ahogy komolyodik a suli... Nekem rengeteget kell majd tanulni, és nem nagyon tudok majd gépezni, így mivel nem egy városban lakunk, bár egy városban tanulunk, nem tudunk majd annyit beszélni, és attól félek, hogy elfelejt, vagy túllép rajtam, szóval értitek... Nyáron sokat voltunk együtt, sokminden történt, de félek, hogy iskolában majd találkozik mással, vagy megtetszik neki más, és nem leszek ott minden nap, hogy eltereljem róla a figyelmét, vagy hogy tudja, hogy tőlem mindent megkap, szeretetet, és mást is, és félek, hogy majd amíg ezerrel tanulok, egyszer csak azon kapom magam, hogy hoppá, a pasim ejtett, mert talált mást helyettem.


A másik, hogy hogy verjem ki azt a fejemből, hogy most könnyebb lenne egyedül? Azért nem akartam régen összejönni vele, vagy egyáltalán találkozni, és bármiféle kapcsolatot létesíteni, mert tudtam, hogy meghalni sincs időm, nem hogy még egy kapcsolatra. Most is tudom magamban, hogy még ha szakítok is elég időt a tanulásra, akkor is az jár a fejemben, hogy milyen jó lenne vele beszélni, vagy hogy éppen nem-e egy másik lánnyal enyeleg...


Azért félek így tőle, mert az előző (és rajta kívül az egyetlen) barátom egy másik csaj miatt dobott, pont az iskolakezdéskor, akivel koliban voltak együtt. A mostani barátom megbízható, de ez akkor is ott motoszkál bennem, hogy mi van, ha elfelejt, mert nem tudom nap mint nap kimutatni, hogy mennyire szeretem? 17L, 17F


2012. szept. 4. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeret, a suli nem akadály! :) Párommal másfél éve vagyunk együtt, megéltünk már sok mindent, én idén érettségizek elég komoly szinten, ő idén vizsgázik és egy másik helyre felvételezik egy időben. Csak hétvégén tudunk találkozni, pedig 20 percre lakunk egymástól. Hidd el, nekem is vannak félelmeim, hogy túl népszerű a lányok körében, ami érthető, de bízom benne, hogy nem tenne ilyet, mert szeret. Ezt ő is így gondolja, hogy túlzottan csábító vagyok a férfiaknak, de én sem csalnám meg soha. Az idő eldönti, ha valóban szeretitek egymást nem lesz gond, de ha meg megcsal, mert nincs veled elég időt, magárra vessen, te légy boldog, hogy időben kiderült, hogy ilyen.
2012. szept. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát, az én barátom a fősuli alatt, szinte csak lányokkal járt együtt és velem maradt.

Ha szeret nem megy el mással

2012. szept. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem is csak attól félek, hogy megcsalna, mert nem hiszem, hogy ilyet tenne, nem ilyen. Inkább az aggaszt, hogy beleszeret másba, vagy megtetszik neki más, és még ha nem is történik közöttük senki, már nem én leszek a kicsi szerelme, akihez siet amikor végre együtt lehetünk, hanem én leszek a barátnő, akinek el kéne mondani, hogy a dolgok nem a régiek, mert bár nem csalt meg, de valaki másba szerelmes, és nem érzi azt már irántam, amit az elején...
2012. szept. 4. 22:02
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha egy városban fogtok tanulni akkor össze lehet úgy hozni a dolgokat, hogy jó legyen. Azt az időt amit együtt tudtok tölteni használjátok ki, töltsétek tartalmasan.

Beszéld meg vele, hogy mi a helyzet, a félelmeidet is elmondhatod neki. Ha tényleg szeret, akkor kitart majd melletted :)

2012. szept. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha beleszeret másba, akkor nemszeretett eléggé téged.

Olyan nincs, hogy nemtudsz vele dumálni...mindenki arra szán idot amire akar...egy kapcsolatért tenni kell, olykor elég sokat!!!

2012. szept. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze tudunk beszélni, csak nem úgy mint nyáron, hogy mindig amikor éppen nem voltunk együtt... Nem órákat, esetleg csak telefonon, és akkor az meg a pénz miatt nem lesz olyan hosszú:/
2012. szept. 4. 22:28
 7/9 anonim ***** válasza:

A vonzás törvénye széles körben használt ezoterikus fogalom. Alapelve, hogy minden gondolat rezgéseket bocsát ki és a hasonló a hasonlót vonzza.

Tudnod kell, hogy valójában mire vágysz, és kérd azt az univerzumtól. (Az Univerzum fogalmát tágan használják: teremtőként, Istenként vagy bármi másként is felfogható.)

Összpontosítsd az érzelmeidet a kívánt dologra, és érezz hálát, lelkesedj érte.

Viselkedj és érezz úgy, mintha már megtörtént volna a kívánt dolog.

Légy nyitott, és fogadd el, amit kapsz.

Ha az ember arra gondol, hogy mije nincs, akkor a hiányból fog még többet kapni; ezt a negatív gondolatoknak köszönheti.



Vagyis ha nem akarod elveszíteni a barátodat ne gondolj ilyenekre!Csak pozitív dolgokra gondolj vele kapcsolatban és akkor elkerülheted a rosszat!

2012. szept. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"A vonzás törvénye széles körben használt ezoterikus fogalom. " - na én még nem találtam olyan embert, akinél ez működne. Gondolom, nálad sem műkszik.
2012. szept. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves 17 éves naiv kislány, üdv a való világban. Először is, ha nem fogtok dumálni annyit, akkor igen, vége lesz, mert talál mást.


"Ő nem tenne ilyet, nem olyan" - ha tudnád, hány férfiról és nőről gondolják ezt, akik a fél várossal megcsalták már a párjukat, akkor nem írnál ilyet.

2012. szept. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!