Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előítéletek? Hallgassak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előítéletek? Hallgassak a szívemre? Teljesen tanácstalan vagyok kérlek olvasd végig.

Figyelt kérdés
Rendelkezem egy nem hétköznapi sztorival. Van egy srác megtetszett. Találkoztunk és nagyon jól elvoltunk. Viszont kiderült hogy a srácban van cigányvér. Pontosabban az apja egy guberálós cigány. Ez még csak egy dolog.... Az ő testvére volt az aki szülés után megfojtotta a kisbabáját és a kukába dobta. Tudom, hogy nem szabad előítélettel lenni és hogy ezért lefogtok hurrogni. De csak most épp ésszel gondoljátok végig. A karrierembe kerülhet. Ennek ellenére a srác okos,tanult,művelt,dolgozik. És ahogy én látom, nagyon bele élte magát ebbe hogy lesz köztünk valami. Nagyon élveztem a társaságát még ezeket meg nem tudtam. Nem tudok nem előítélettel nézni rá. Nem megy. Ő nem tud róla h tudom ezeket a dolgokat. Mit tegyek? Dobjak fel mindent és adjak neki egy esélyt? Hogy tudnám ezeket a dolgokat elfogadni? Vagy hogyan építsem le? Mit tennétek a helyemben?
2012. szept. 4. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha lennétek gyerekeitek folyton ez járna a fejedben ha egyedül hagynád őket,már ha mernéd.

A vér nem válik vízzé.

2012. szept. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én a helyedben inkább elkerülném a srácot hiába dolgozik müvelt stb a vér nem vállik vizzé.. később még megbánhatod.. most még minden jó és szép de ki tudja mikre képes amiket te nem is tudsz még .. De gondold végig neked ennyit megér ez a srác ugy gondolod szereted annyira hogy mindent eldobj érte? Nem találnál nála jobbat esetleg..
2012. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ha ennyi kétellyel indulnál neki, akkor ne is kezd el
2012. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

lehet hogy ez egy fake kérdés, de a mai cigányságot elnézve abszolút életszerű a helyzet.

és természetesen hagyjad a kis purdét veszni, ezekkel nem szabad vegyülni

2012. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már gyerek, hogy a nagy rózsaszín köd miatt beleugorjak egy kapcsolatba. Családot szeretnék, gyerekeket. Hogy mondom meg neki majd később h a te tesód tuti nem vigyáz a gyerekre? Vagy hogy apád jó lenne ha nem az udvarunkba guberálna??? Utálom magam h a családja miatt ítélem el. De ezt kell tennem.
2012. szept. 4. 22:01
 6/13 Mókusgyilkos ***** válasza:

fúj.. dehogy is.. a cigányokat és a gyereket még csak 1 mondatba se említsd ha 1 mód van rá :)

építsd le amint lehet.

1 riasztó pisztoly / paprika spray jól jöhet a nagy feladatra már ha elég gyors, ha nem akkor benne leszel a hírekben.

2012. szept. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ez volt most a közvetlen környezetemben.

a csajszi mondogatta mindig hogy milyen más a pasi mint a családja, de szuper, de kedves meg minden

aztán egyik napról a másikra ok nélkül egy féltékenykedő vadállat lett

ketten buliztunk, megjenelt, hazarángatta a csajt.

követtem őket titokban, belestem és láttam hogy megüti az a mocsok a barátnőmet.

aztán elhagyta a barátnőm, összejött egy másik pasival.

ezt nem bírta elviselni, nekitámadt valami vasdarabbal, a fehér pasi meg önvédelemből megszúrta.

a cigány összeszedte és lepénzelte a haverokat hogy tanúzzanak neki hamisan hogy nem önvédelem volt

nehogy kezdj ilyennel, ez a srác is egy ártatlan báránynak tűnt aztán kimutatta a foga fehérjét idővel!

2012. szept. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ő nem a családja, de gyanús, hogy ilyen őszintén kezdene egy kapcsolatba.
2012. szept. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ez nem előítélet, mert téged az nem zavar, h cigány, téged a családi múltja zavar, joggal, hiszen egészséges személyiségű felnőtteket akarsz nevelni a gyerekeidből...és ezeket egy fehér srácnál is zavarnának...
2012. szept. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet most nem hiszed el de tényleg jobban jársz nélküle család ide vagy oda..
2012. szept. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!