Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt mondta, ha vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondta, ha vele nem lennék boldog, ö elengedne, ha mással boldogabb lehetnék bármikor a jövöben. Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

3 éve együtt vagyunk, szeretjük imádjuk egymást,szóval nincs komolyabb problémánk (most. Tegnap este csak úgy beszélgettünk mindenféléröl, aztán erre a témára terelödött a dolog,hogy ki hogyan gondolja ezt...

Picit meglepödtem,hogy ö igy le tudna mondani rólam, önzetlenül, csakhogy én boldog legyek. Vagy ilyen az "igazi" szeretet? Mert ö valójában tényleg szeret, minden tettével ezt bizonyitja. De én nem tudnám igy elengedni akit szeretek.


2012. szept. 5. 11:28
 1/9 Micimackó_vs_Pempi válasza:
100%
Hát, drága.. Két esélyes a dolog.. Vagy tényleg azt nézi hogytéged mi tesz boldoggá, vagy már egy picit megúnt.. De még ott van a harmadik válasz.. A jajj babám megint olyan felesleges dolgokról beszélgetünk.. Csitulj el.. : D
2012. szept. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Akit igazán szeretünk, azt elengedjük, ha kell. Szerintem nem kell aggódnod, hogy ezt mondta. Ezek szerint ennyire szeret téged, hogy azt szeretné, hogy boldog legyél. És ha vele már nem lennél az, akkor beletörődne, hogy téged már csak más tud boldoggá tenni. Legyetek boldogok együtt sokáig! Remélem én is megtalálom hamarosan azt, akivel ezt érezhetem!:)
2012. szept. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Legnagyobb eséllyel csak arról van szó hogy szeret téged és érett hozzáállása van.


Vagy elmúlt a nagy ragaszkodás,esetleg ez csak nagyotmondás volt a részéről.

2012. szept. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Egyáltalán nem úgy tünik mint aki megunt:) vagy kevésbé ragaszkodna. De ezek szerint én nem vagyok elég érett,hogy igy gondoljam:P Persze, én is elengedném ha velem már nem lenne boldog, nem akarnám,h szenvedjen, de bele is halnék közben. Én nem tudnék ilyen önzetlen lenni.
2012. szept. 5. 11:42
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem erről a mondatról az jutott eszembe, amikor megpróbáljuk szépen leépíteni a másikat. Nekem már mondtak ilyet, hogy jobbat érdemelsz, ha boldogabb lehetnél akkor inkább menj és ehhez hasonló blődségek.

De ne nekem legyen igazam.

24N

2012. szept. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

basszus tegnap mondtam neked.DDD

és már rohansz megkérdezni a gyakra ?


majd megbeszéljük.

2012. szept. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, na ne kavarjál:P Ö dolgozik éppen:D és nem is ismeri a gyk-t.
2012. szept. 5. 12:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet, h most tényleg úgy gondolja, h elengedne, de élesben mindig más..

( Bár ha belegondolok, h elém áll a párom,azzal, h velem nem boldog és mással akarja megpróbálni, mi értelme lenne küzdeni?)

2012. szept. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem az.

Egyáltalán nem biztos, hogy azért mondta, mert kezd rád unni. Ha szoktatok hasonló komoly vagy komolykodó, filozofikus beszélgetéseket folytatni "az ég óvjon, hogy megtörténjen, de mi lenne, ha?" témákban, akkor nem hiszem, hogy ez lenne a válasza mögött.

De nekem a további hozzászólásaidból úgy tűnik, hogy te is tudnál ilyen önzetlen lenni, hiszen közölted, hogy nem akadályoznád a boldogságában. Persze, mint írtad, fájna a dolog, de gondolom a párod is így lenne vele.

2012. szept. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!