Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kis mellem miatt vannak problémáim a szexuális életemmel?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok,70A-as melltartót hordok,kis mellem miatt sosem volt önbizalmam.Úgy érzem a barátomnak nem tettszenek a melleim,mert sosem érinti meg őket,szex közben inkább a felsőm sem veszi le...mellesleg az együtt lét is 5 percig tart előjáték nélkül..emiatt sokszor vagyok féltékeny,emiatt sok a veszekedés....ezt én gondolom betegesen,vagy van valami alapja?
2012. szept. 5. 15:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

a kis melled nem lehet akadálya egy normális szexnek...

a barátod nem igazán szeret.

előjáték sincs?nem kényeztet?ős semmit sem csinál?csak dug?

hagyd a fenébe.keress olyan férfit aki értékel úgy ahogy vagy.

2012. szept. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hülye pasid van, hagyd ott, MOST!


Nekem még az említett melltartóba el is vesznék olyan kicsik a melleim, a párom meg le nem szállna róluk egy percre sem ha tehetné!

2012. szept. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

igen csak "dug" szinte hozzám sem ér....9 hónapja vagyunk együtt lehetséges hogy nem szeret?? vagy vannak ilyen szexuális beállítottságú pasik?

az a baj,én szeretem:(

2012. szept. 5. 15:51
 4/15 anonim ***** válasza:

nem számít mekkora a melled.

nálunk ez nem jelentett problémát.

a barátod meg valószínűleg csak a maga kielégülését keresi, szóval a tested csak használja...

a kapcsolatot én nem tudnám így folytatni a helyedben.

2012. szept. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

csak kihasznál.most komolyan.te szopsz,szétteszed a lábas,és ő nem csinál semmit?

mi ez már.

csak kihasznál

F19

2012. szept. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
És ez neked jó? Volt már mellette orgazmusod? Más téren is ilyen önző?
2012. szept. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Miért nem beszéled meg vele? Mondd meg neki milyen szexet akarsz, mert magától nem fogja tudni. (Mondjuk magától is tehetne ettől többet...de lehet senki nem mondta még neki...) És ne legyél frusztrált a melled miatt, az enyémnél biztos nagyobb, és sose volt még belőle gondom párkapcsolatnál.
2012. szept. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem a mellmérettől függ...vagyis közvetve.

Te bizonytalan vagy a kis melleid miatt...emiatt nem érzed magad vonzónak...ha nem érzed magad vonzónak, a szexuális kisugárzásod is kevesebb...ez pedig lehet ok arra, hogy a srác is kevésbé kívánjon.


Elcsépelt mondás, de igaz. Ha te nem szereted a tested, hogy várod el, hogy más szeresse?


Ettől függetlenül beszéljetek vele...5 perc szex az kevés.

2012. szept. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
igen volt...még az első két hónapban,akkor még más volt minden....de minden másban önző..úgy érzem keveset is foglalkozik velem...viszont a testvére állandóan hangosztatja h ő nagyon szeret,csak el kell fogadnom,hogy "ilyen" hát nem tudom...én nagyon szeretem és már eléggé k vagyok idegileg..
2012. szept. 5. 16:11
 10/15 anonim ***** válasza:

ne tedd magad tönkre.... nem éri meg.

inkább szakíts vele,ez nagyon meg tud viselni lelkileg,és depressziós leszel

2012. szept. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!