Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fogyás tönkreteszi a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogyás tönkreteszi a kapcsolatom?

Figyelt kérdés

10 kg-ot sikerült leadnom.Most csinosabban öltözködöm tele vagyok energiával,boldogabb vagyok.Az utóbbi időben bókolnak nekem a pasik és randira hívnak,amiket én visszautasítok.Jól esik persze de félek hogy a mostani kapcsolatom rovására megy.A párom érzi ezt és sokszor mondja hogy jobb voltam duci külsővel mert addíg volt nyugodt.Állandóan a nyomomban van és ellenőriz már megőrülök ettől!!! 5 éve vagyunk együtt.Muszáj volt lefogynom mert nem jön össze a baba a magas inzulin miatt.Sokat javult az inzulin eredményem.

30/nő


2012. szept. 5. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
ez bunkó...
2012. szept. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A párod eddig biztonságba érezte magát..most meg hogy csinos lettél, félt..-ez érthető, ez olyan emberi.

Dehát könyörgöm, gyereket akartok...!Meg kell értenie, hogy érte (is)változtál, szerintem meg is fogja, biztos nem gyerek már

2012. szept. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy egy ilyen ferfitol szeretnel gyereket? Mindenkeppen beszeljetek ezt meg, hogy te ot szereted, tole szeretnel gyereket, ezert nincs miert feltekenykednie, de teged nagyon zavar, hogy ennyire nem bizik benned es az is, hogy radakaszkodott. Egyebkent meg rossz lehet egy olyan ferfival, akinek ennyire nincs onertekelese, hogy azt hiszi, hogy csak olyan not tud megtartani, aki eleg csunya, hogy ne kelljen masnak. Bocs a durva fogalmazasert, egy kicsit sarkitott, de tudom milyen ez, mert az elozo kapcsolatom (majdnem hozzamentem) pont ilyen volt, ment a balhe, hogy minek megyek el a baratnoimmel, ugyan kinek sminkelek, miert oltoztem fel ilyen csinosan. En egy ilyen ferfira nem tudok felnezni. Halistennek a mostani parom bokol, ha csinos vagyok es buszke ra, hogy "neki van a legszebb baratnoje". 28N
2012. szept. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen dolog önbizalomhiányból fakad, eddig a túlsúlyoddal valószínűleg egy szintet ütöttetek meg egy tizes skálán most viszont te feljebb léptél és ezt a párod is tudja, látja. Dr. House is megmondta 5-s az 5-össel 8-as a 8-assal :))))
2012. szept. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen a párom volt felesége tényleg csúnya volt.Ezt minden ismerős és családtag megmondta.És hát az is igaz hogy nem igazán bókol nekem a párom.Ami jól esne.Annyiszor megbeszéltem már vele hogy csak tőle akarok gyereket.Még az sem számít ha neki nincs munkahelye éppen.Pedig így felelőtlenség.Néha elmenekülnék itthonról mert mindig figyel.
2012. szept. 5. 18:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább a párod teszi tönkre a kapcsolatot.
2012. szept. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azok alapjan, amiket leirtal egyaltanan nincs koze a fogyasnak a problemaitokhoz, csak az volt ami kivaltotta, hogy a felszinre torjenek. Ha eddig nem sikerult megbeszelni, akkor lehet, hogy meg nincs meg a problema gyokere. En annak a hive vagyok, hogy minden problema megoldhato es minden kapcsolat mukodhet, ha ket ember szeretettel viszonyul a masikhoz es mindketten azon dolgoznak, hogy javitsanak a helyzeten. Lehet, hogy nem a fogyas, feltekenyseg temarol kellene beszelgetnetek, hanem inkabb arrol kerdezhetned meg a parod, hogy ot mik zavarjak egeszen pontosan es miert, illetve, hogy o mit gondol, mi lenne a legrosszabb dolog, amitol fel.

Lehet, sot biztos vagyok benne, hogy az is zavarja, hogy te vagy csak kereso, ez a fuggo helyzet egy not is megvisel egy kapcsolatban, de egy ferfit sokkal jobban. Szerintem valahol itt lehet egyebkent az onertekelesi problema gyokere, az is lehet, hogy csak tudat alatt, de biztos, hogy javulni fog a helyzet, ha ismet dolgozni kezd. Menekules helyett inkabb probaljatok meg ezeket a problemakat orvosolni es segithetnel neki munkat keresni is, esetleg egyutt talalhatnatok megoldast tovabbkepzes formajaban, vagy otletelhetnetek, hogy melyikotok milyen munkakorokben tudna ot legjobban elkepzelni. Amugyis ma mar minden allasra mas-mas oneletrajzzal kell palyazni, mindig egy kicsit pofozgatni, lehet, hogy ezt is csinalhatnatok egyutt.

Nagyon fontos, hogy minden szempontbol helyrealljon o is lelkileg, mielott babatok lesz, mert az is megviseli kicsit a ferfit, hiszen az elso honapokban es a terhesseg alatt is olyasmit elsz majd at, amit nem tudsz vele teljesen megosztani es ettol kicsit ugy erezheti, hogy kimarad az eleted egy reszebol. Anyagi szempontbol is fontos lenne persze, de a kapcsolatotok szempontjabol elengedhetetlen. Az meg a masik, hogy amig egyikotok feszult, nincs rendben lelkileg, addig kisebb az eselye a teherbeesesnek is. Szoval hajra!

2012. szept. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!