Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki vagy haragban váljunk el?

Figyelt kérdés
Volt egy lány 3 hétig "kavartunk". Itt lakott a szomszédban, igazából ő kezdeményezte a kapcsolatot. Én nekem mondtam hogy lesz egy fontos vizsgám és keveset tudok vele lenni de napi szinten találkoztunk. A dolgot még nehezítette hogy az exe állandóan figyelt minket követett így nem is vállalhattuk fel magunkat nyilvános helyen. Egyszercsak mondta hogy ezt nem bírja tovább hagyjuk abba. Utána a haverjaimnak mondta hogy mekkora gerinctelen ember vagyok hogy nem viszonzom az érzéseit. Pesten tanul valószínűleg már oda költözött koleszba mert el tűnt senki nem tud róla semmit. KÉrdés írjak neki hogy én hogy láttam ezt az egészet ergo téved egy két dologban vagy hagyjam a fenébe?

2012. szept. 5. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe. Ő dob, majd téged hibáztat. Sikerült egy éretlen kislánnyal összeszűrni a levet, aztán majd a te képed veri be az ex. Kell ez neked? Annyi p*nci szaladgál. Keress egy másikat.


23/L

2012. szept. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
előző felhívnám a figyelmed hogy te is egy punci vagy
2012. szept. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudok róla, és azzal is tisztában vagyok, mennyi kiéhezett, ámde rendes nőtársam vágyna egy megfelelő szexpartnerre. :)
2012. szept. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

:-D Előttem lévő, igazán reális szemléletmódot vall. Egyet értek vele!


Ő dobott,hamar túlteszi magát, ha nem keresed. Amúgy lehet csak az exét akarta veled féltékennyé tenni...a többi csak színjáték volt, kéznél voltál.

2012. szept. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!