Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez lehetséges? Ha igen akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehetséges? Ha igen akkor mi ez az egész?

Figyelt kérdés
Van egy 'barátom'. Nagyon szeretjük egymást, de nem szerelemből, de mégis van közöttünk vonzalom. Mindent tudunk egymásról, és tényleg ilyen tiszta szeretetet nem éreztem még fiú iránt, szerelem nélkül de mégis ott az a kis vonzalom. Bele bonyolodtam az egészbe, és már nem értem hogy mi ez az egész.
2012. szept. 5. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez az egesz szerintem baratsag, csak az a helyzet, hogy amiatt, hogy teljesen beavattad ot az eletedbe es o is teged, ugy erzed, hogy biztonsagban vagy mellette, s kezded azt hinni, hogy a szeretet, amit iranta erzel, az mar tobb egyszeru szeretetnel. Azt erzed, hogy nelkule minden rossz lenne, s emiatt mar ugy erzed szerelmes vagy bele.

Amugy most en is ilyen helyzetben vagyok, s nem tudom eldonteni, hogy csak azert van ez az egesz, mert o az egyetlen ember, aki mindenben tamogat es odafigyel ram es szeret, vagy tenyleg bele is szerettem, de inkabb azt mondom egyelore maradjon csak baratsag, nekem meg ido kell, hogy letisztazzam magamban ezt.

2012. szept. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm, van benne igazság.
2012. szept. 5. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!