Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Barátnőmmel körülbelül 3éve vagyunk együtt. Mostmár csak voltunk. Az utóbbi időben kibékült egy régi barátnőjével, ez a barátnője a fejébe vette hogy összehozza az egyik legjobb fiú barátjával.

Figyelt kérdés
Ez nekem már az elején nem tetszett, hamar át láttam a szitán. Barátnőmnek hiába is próbáltam elmagyarázni, azt álíltotta hogy képzelődöm.Konkrétan az volt hogy ha lehívta hogy mennyenek beszéletni akkor hívta a srácot is és sok hasonló történet... Ezután azzal állítot oda hozzám hogy nem szerelmes már belém. Megpróbáltam megbeszélni a dolgokat, azt mondta hogy szimpatikus neki a srác és talán össze is jönne vele. Abban maradtunk hogy megpróbáljuk "megjavítani" a kapcsolatunkat... ő nem találkozik a sráccal, ha muszáj akkor pedig kerüli. Tényleg mindent megtettem érte. Nagyon jól elvoltunk, de amikor találkozott a barátnőjével és természetesen a sráccal is akkor másnap veszekedtünk. A legutóbbi veszekedénél közöltem vele hogy válasszon a srác és köztem. Ő azt mondta hogy nem tud választani, majd engem elküldött és ment a barátnőjéhez és a sráchoz. Mondtam neki hogy tartsunk 2 hét szünetet, ne beszéljünk ne találkozzunk, érezzük egymás hiányát... de egyikőnk sem lép félre! 2nappal ezelőtt mégis találkozttnk, sírt nekem hogy nagyon sajnálja hogy így alakult, nagyon szeret de nem szerelmes stbstb. de hiányzom neki, nem kell neki most más pasi egy ideig. Most tudtam meg hogy a mai napon randizott ezzel a sráccal és csókkal válltak el. Mit kellene tennem? Egyértelmű hogy a kapcsolatunk nem menthető meg. Szeretem mint embert még midnig, de nagyon dühös vagyok rá. Szívem szerint bosszút állnék rajtuk valahogy :S könnyedén összeverhetném a srácot akár hátrakötött kézzel is, de az nem az én stílusom.
2012. szept. 5. 23:41
 1/7 A kérdező kommentje:
elnézést a helyesírási hibákért, ideges vagyok és fáradt, ráadásul most fekve gépelek :)
2012. szept. 5. 23:42
 2/7 A kérdező kommentje:
egyébként most leszek 20éves, a lány pedig 19. a srácról elég annyit tudni hogy ronda és dagi, akármelyik másik barátnőjének mutattam meg.. mindenki azt mondta hogy ne féljek, ilyen sráccal soha nem jönne össze. egyetlen érv mellette hogy kedves vele (na de melyik férfi nem az egy csinos fiatal lánnyal?!?!)
2012. szept. 5. 23:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért szeretnek a "barátnők" beleszarni egy kapcsolatba... Minek szólnak bele egymás szerelmi ügyeibe? Meg amikor odamegyek egy szép csajhoz és a rusnya barátnője akar lekoptatni, aki a kutyának se kéne, hát basszus, ha nem hozzá szólok akkor kussoljon.


Előtte amúgy semmi baj nem volt köztetek, ami elindíthatta volna ezt az egészet?

2012. szept. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd a bosszut. Oszinten szolva en nem ugy latom, mintha nagyon sok esely lenne ezt helyrezhozni, meg nem is ajanlom, hogy ujrakezd vele.

Oke, hogy 3 ev az tenyleg sok, de tudod,ez is olyan, mint amikor elszakad az ovszer, ha osszevarrod sem tehetsz ugy, mintha nem tortent volna semmi. Hulye ez a hasonlat, de talalo, megszakadt valami a kapcsolatotokban, raadsul olyan dolog tortent, amit hiaba bocsajtanal meg neki a tovabbiakban mindig ott motoszkalna a fejedben, hogy vajon nem tortenik-e meg megegyszer. Ha a lany kepes volt 3 evet csak ugy kidobni az ablakon, akkor megis mire szamithatsz az elkovetkezendokben tole?

Maximum annyit javaslok, hogy talalkozzal utoljara vele, ahol nyugodtan es szepen letisztazod vele, hogy nem ugy gondolod, hogy azok utan, amit muvelt szukseged lenne ra, meg a bizonytalansagra. Jo volt, szep volt, de tekintve, hogy allitasa szerint mar nem szerelmes beled, meg hatad mogott miket csinal, s oszintetlen veled, donteskeptelen, kijelented, hogy te nem egy bab vagy, akivel jatszhat, meg mar milyen dolog az, hogy te arra varjal, hogy o valasszon, nem vagy te egy arucikk. Nyugodtan elmondod a velemenyed es ne hagyd, hogy visszasirja majd magat. Biztos faj neked, de ilyen emberrel nem hiszem van ertelme barmit is tervezni.

2012. szept. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a csudába.Ha beláttad hogy nem menthető a kettőtök dolga és csalfa a lány akkor törődj magad dolgával.Az már a lány problémája hogy két végéről égeti a gyertyát és megégeti magát közben.Majd megtanulja vagy nem,fiatal még ahogy te is.Úgyhogy a magad baja előbbre való már és fogd föl úgy hogy szabad a vásár új kalandok,tapasztalatok.Szerintem te is vágod hogy hazudgál a csaj és megette a fene az egészet.Szóval nincs más hátra csak előre :D
2012. szept. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
pillanatnyilag esélyt sem látok arra hogy megpróbálja visszasírni magát. a szeretet még mindig megvan köztünk valamilyen szinten, egymás legjobb barátai is voltunk. nekem inkább ennek a hiánya fog fájni, na persze az ölelések csókolózások és a szex is. a legjobban az fáj hogy így lép ki a kapcsolatból. nem fájna ennyire ha hamarabb szakítunk... akkor utána mindketten szenvedtünk volna kicsit, ő is át tudta volna gondolni hogy mit veszített. most nyilván egyáltalán nem fog hiányozni a kapcsolatunk neki mert már meg van neki az új. valószínűleg csak 1-2 hónapot lesznek együtt... de akkoris fáj. nagyon dühös vagyok, nem tudom hogy hogyan kellene túllépnem rajta. annak hogy féltékenynek teszem nem sok értelmét látom, egyrészt tudja hogy szeretem még, másrészt pedig azt érném el hogy ő annál inkább megpróbálna féltékennyé tenni és ez nekem jobban fájna mint neki
2012. szept. 6. 07:57
 7/7 anonim válasza:
Ennek mi lett a vége?
2015. febr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!