Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy esne? És mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Van egy lányismerőse a páromnak, régebben találkozgattunk vele, meg közös programok, stb, csak történt 1-2 apróság, ami nem pont jól jött ki, így ezek elmaradtak mostanság...

Ő azóta a párommal KETTESBEN akar találkozni, mellette arra bíztatja, hogy nekem ne mondja el...



2012. szept. 6. 10:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mivel nem tudom mik azok az apróságok, így nem tudok erre mit mondani...
2012. szept. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Párom többször kibeszélte vele a magánéletünket a hátam mögött.


Mentem volna vele valahova, de közbejött valami, nem tudtam elmenni. 1 nappal előtte lebeszélte vele, hogy helyettem elmegy vele, nekem csak utólag mondta.


Akkor a párom előző munkahelyére (ahol egyedül dolgozott...) bejárkált beszélgetni, kajálni, én nem mehettem, mert "mi van, ha kap egy ellenőrzést"... Nagyjából ennyi....

2012. szept. 6. 10:55
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyértelmű. A barátodra startolt a csaj. Azonnal állítsd le a csajt, mert a pasidat könnyen behálózhatja. Pasik fejét könnyen el lehet csavarni, úgyhogy vigyázz.
2012. szept. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

na így már értem (első vagyok)


ezt már én sem hagynám...mindenképp beszélj a csajjal és a pároddal is hogy ez így nem oké...de az a baj hogy mindenhez 2 ember kell...azaz ha a párod neked azt mondta hogy nem mehetsz be viszont a csaj meg igen, akkor kétszer sem mondom hogy a pasid akarhat tőle valamit...másképp miért kivételezne vele?


N22

2012. szept. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én is ettől félek.

Csak az a baj, azt is kibeszélte vele, hogy kevés a szex (van egy kicsi gyerekünk, én így nem mindig tudok "készen állni"), meg hogy abbahagytam a gyógyszert, erre a csaj vàlasza az volt, biztos ki akarok húzni még pár évet gyesen... (Ja, ez minden vágyam...)

Mióta a csajnak véget ért egy hosszú kapcsolata, alkalmi kapcsolatai vannak, és az van bennem, mi van ha a páromat akarja következőnek...

2012. szept. 6. 11:05
 6/13 anonim ***** válasza:

Mindenképp keresd fel!!!! Ne hagyd annyiban...


Beszéljek vele? ;) :D


N22

2012. szept. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy ezt írom, de a párod egy kretén. Mégis miért beszéli ki egy másik nőnek a magánéleteteket? Semmi köze hozzá! Meg ráadásul eléggé kitüntetett figyelembe részesíti a lányismerősét, ezt nem szabad annyiban hagyni. Te is létezel, ráadásul, ha még gyereketek is van... Na akkor nem csak a csajjal kell vigyázni, hanem a a pasit is rövid pórázon tartani.
2012. szept. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Mert állítólag a "legjobb barátja", meg "én is megbeszélek mindent a legjobb barátnőmmel"...

Csak én nem hiszek a fiú-lány barátságban.

Egy olyat se láttam még, ahol 100% barátság.

(Vagy szexelnek, vagy összejönnek, vagy az egyik szerelmes... Közeli ismeretségemben 2 ilyen "testi-lelki jóbarátság" is párkapcsolatot szedett szét... Sőt, az egyik házasságot 2 kicsi gyerekkel.

Nem szeretnék így járni, + utálom, ha hülyének vagyok nézve.)

Páromat anno kérdeztem, elmondott-e a csajnak 1-2 konkrét dolgot. Jaj, nem, dehogyis.... Mikor lebukott: Ő nem hazudik,csak nem emlékezett rá, mondta-e...

Nem tudom, mit csináljak. A hazugságot nem bírom elviselni...

2012. szept. 6. 11:32
 9/13 anonim ***** válasza:

Most nem akarlak még jobban elkeseríteni, de szerintem az előző kapcsolatom is azért mert tönkre, mert állandóan a barátom lánybarátjával lógott. Ők tényleg csak barátok voltak, igaz vonzódtak egymáshoz korábban, mielőtt összejöttem a sráccal, de nem tudtam magamat túltenni ezen. Én sem hiszek a lány-fiú barátságokban, pont azok miatt, amiket te leírtál.

De aztán rájöttem, hogy nem a barátságuk miatt ment tönkre a mi kapcsolatunk, bár az is nagyon nagy hatással volt az egészre. Én beszélnék a pároddal, sőt, durvább esetben választás elé állítanám: Vagy a családját (jelen esetben téged és a gyereketeket, vagy a nőt választja). Még, ha csak úgy beszélgetnének vagy valami... De szerintem itt már többről van szó és ezen a helyzeten változtatni kell. Persze neked is tenned kell azért, hogy a kapcsolatotok jobban működjön.

2012. szept. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagyon nem vagy könnyü helyzetbe. Az már régen rossz ha a pasid egy másik növel jobban bizalmi kapcsolatban van, mint veled. És ha már gyerköc is van,még nehezebb neked. Lehet le kellene vele ülni beszélgetni,hogy téged nagyon zavar amit csinál, ezt te nem tudod elviselni. Hány éves amúgy? Elég kiábránditó ahogy viselkedik.
2012. szept. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!