Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek okkal voltam féltékeny? , hozzá teszem a barátnőm nem szereti ezt, mert szerinte a kapcsolatunkra megy!

Figyelt kérdés
Szóval kiderültek dolgok amiért féltékeny voltam! Sok haver ismerőse van ez nem gond ő ilyen jobban el van haverokkal! Megismerkedett egy sráccal munkahelyi kollégája, rendezvényen dolgoznak mint árusok! Össze ismerkedett az első munka napján vele! El telt a nap nem is volt gond, eltelt 1 hónap, és újra beszélgetni kezdtek és volt 1 nap amikor több napos rendezvényre ment árusítani a barátnőm több kollégájával! 1 napra lement a srác is az árus főnökével, csak hogy egy jót bulizzanak, és ott megtörtént a dolog a srác és a barátnőm között! Barátnőmmel erről elbeszélgettem hogy kiderültek dolgok, és hogy pontosan mi történt tőle szeretném hallani a dolgokat! Elmondása szerint részegek voltak és csak egy csók volt semmi több! Szerintetek szakítsam meg a kapcsoltatott vele? Ki mit tenne ha ilyen helyzetbe kerülne?
2012. szept. 6. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Szakítanék vele. a pia számomra nem kifogás!
2012. szept. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A pia tényleg nem kifogás! De egy csók...hát szerintem emiatt még nem kellene szakítani. Mondd neki, hogy ez volt az utolsó alkalom, ha még egy ilyen, akkor repül!
2012. szept. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Alapszabály aki egyszer megcsal az többször is! Én is dolgoztam ilyenbe, ne tudd meg mik mentek ott. Nem is biztos, hogy csak egy csók volt és az sem, hogy nem csalt meg többször is, a távolság az bármit ki tud váltani az emberből.
2012. szept. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Közel sem biztos h csak egy csók volt. és a kérdező úgy kérdezte ti mit tennétek. én dobnám. nekem egy csók se fér bele... mondjuk nem tudom ki az akinek belefér..
2012. szept. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Az asszony ingatag, úgy hajlik, mint a nád..."

Tipli van!

2012. szept. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem dobd a csajt

én is lány vagyok de megmondta a barátomnak (szinte csak csaj haverjai vannak) hogy ugy ölelgeti meg puszikgatja öket ahogy akarja de csók ne legyen mert akkor tipli van

2012. szept. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!