Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanár-diák kapcsolat? Ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár-diák kapcsolat? Ha nem egy suliban vannak akkor sem lehetséges?

Figyelt kérdés

Adott egy szituáció, egy végzős lány és egy tanár. Én 18 éves vagyok, a tanár 27. Nem ugyanabban a suliban vagyunk, egy másik iskolában tanít, bár ugyanabban a kerületben. Lehet belőle gondunk? Bujkáljunk, vagy azért mutatkozhatunk együtt? Szalagavatómra elhívhatom?

Tudom, vagyis tudjuk, hogy azért van egy jó pár év köztünk, de nem tudtunk ellenállni a másiknak, ezért randizgatni, ismerkedni kezdtünk, de nem túl nyilvánosan. Nem merünk annyira mutatkozni együtt. Ez mennyire megengedett?


2012. szept. 6. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:

ha nem egy suiban vagytok akkor nincs baj..

Én az utolsó évemben kerültem közel az angol tanárnőmhöz....

Megvártuk míg letettem a vizsgákat.Majd utána alakultak a dolgok...

2012. szept. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

tippet nem tudok mondani...


viszont a korkül szerintem a te korodban már nem olyan vészes. én 17 voltam mikor összejöttem a 26 éves párommal...:)

2012. szept. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ameddig nem ugyanabban a suliban vagytok addig semmi gond, főleg hogy most végzel. Ne aggódj emiatt, nem kell bujkálnotok :)
2012. szept. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 mmano88 ***** válasza:
100%

Szerintem semmi gond nincs vele. Nagykorú vagy, ő meg egy férfi, akinek munkája van.. a te esetedben tanár. Mivel nem a te tanárod, ezért szerintem semmi gond nincs ezzel. És szerintem még a korkülönbség sem vészes.


23N

2012. szept. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem a szalagavatóra is nyugodtan elhívhatod!
2012. szept. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Danusz ***** válasza:
Ha ugyan abba a suliban tanítana megérteném aggályod, viszont attól még, hogy tanár, ugyan úgy ember, nem kell szégyellni a kapcsolatotok. Ismerek egy házaspárt (a volt sulimban tanít a fickó) aki most 45 éves, és egy egykori diákjával élnek együtt és már gyerekük is van. A pasi 39 volt, a csaj meg 19 amikor összeházasodtak.
2012. szept. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Nem szeretném ha bármilyen gondja is származna ebből, meg persze azt sem, ha miattam kerülne kellemetlen helyzetbe a kollégái, diákjai előtt.

2012. szept. 6. 17:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem látok a kapcsolatban semmi problémát. Nyugodtan hívd el.
2012. szept. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Agyalágyult vagy!
2012. szept. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. szept. 8. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!