Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Szóval a barátod/barátnőd tudod egyben haverként is kezelni?Én úgy gondolom hogy azért eléggé van különbség a kettő között legalábbis én másképp bánok bnőmmel mint egy haver csajszival egyszerűen nemtudok ugyanúgy előtte mindig próbálok normálisabb lenni nemcsinálni hülye dolgokat amik haverok előtt amugy semmisek.Ti hogy vagytok ezzel? csak kiváncsi vagyok
2012. jan. 26. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Én tudom. Nekem a párom a legjobb barátom,a haverom is szóval minden egy személyben! Ő is így van vele:)
2012. jan. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem o a legjobb barátom is. Ugyan úgy elhulyéskedunk elbeszélgetunk mint haverok kozt. Ha nem tudnam mellette onmagamat adni akkor nem is érzném ilyen jol magam vele sztem
2012. jan. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem a fiúm, egyben a legjobb barátom, hawerom(: minden olyan dolgot, mint például egy barátnőm előtt meg merek tenni, előtte is...ha igazán szeretitek egymást, akkor ez egy idő után természetessé válik szerintem.
2012. jan. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csak sajnos eljöhet a pillanat amikor sok az őszinteség és míg egy barát nem hagy el, egy szerelemd igen. és már az ettől való félelem miatt sem tudod magad adni 100%-osan.
2012. jan. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem már hagyott el nem is egy barát. Volt ameik elotte jól át is baszott. Szval ezt a szoveget hagyjuk

Se barátnál se párnal nem lehetetlen h elhagy, de ha így gondolkoznánk akk nem is állna szóba senki senkivel

2012. jan. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nemtudom én valahogy úgyvagyok hogy a baráti köröm már adott és nem is igazán akarjuk bővíteni azt a kört és most így furcsa hogy bnőm is ugyanazokkal van jóba akikkel énis nagyon rég óta.Nem arról van szó hogy vele nemtudok hülyülni stb mint egy haverral de mégis valamennyire más...
2012. jan. 27. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!