Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hármas kapcsolat? Lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hármas kapcsolat? Lehetséges ilyen?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék folyton rövid kalandokat, viszont sem a lányokról, sem a fiúkról nem tudok lemondani. vajon lehetne hosszú távon hármas kapcsolatunk egy lánnyal és egy fiúval? 23/L
2012. jan. 28. 00:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én benne lennék 31/F
2012. jan. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 zseni001 ***** válasza:
30%
Normális ember nem csinál ilyet.
2012. jan. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el Isaac Asimov - Az istenek is... című regényét!

Megkapod a választ! :)

2012. jan. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem könyvajánlást kértem
2012. jan. 28. 00:47
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

Pedig gyanítom, rád férne egy kis olvasás. :D


Válaszolok szépen, szájbarágósan: Hosszú távon egészen biztos nem fog működni, mert előbb-utóbb érzelmek is lesznek. Az érzelmek féltékenységet keltenek. A féltékenység pedig tönkreteszi a "kapcsolatot".

Neked nem fog menni, mert nem így neveltek.

(Az arab országokban működik, de ott nem éppen a nők kénye-kedve az elsődleges, nem számít, hogy szerintük működik, vagy sem.)

És végül ott van az emberi tényező is. Tegyük fel, hogy neked tényleg egy hosszú távú hármas "kapcsolat" a szándékod. És tegyük fel, hogy ez menet közben sem változik meg. (Egyáltalán nem garantált.)

Honnan tudod, hogy a másik két(!!) ember is így fog érezni? (Magadról sem tudhatod biztosan.)

Ezek alapján én nem mondanám, hogy lehetetlen, de az mondanám, hogy nagyon kicsi az esélye.


Elhiszem, hogy nem akarsz lemondani semmiről, de a világ sajnos nem erről szól. :(

2012. jan. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Vicky,Christina Barcelona c. filmet nézd meg előbb :)
2012. jan. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
bixex vagy?
2012. jan. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

00:59:

"Tegyük fel, hogy neked tényleg egy hosszú távú hármas "kapcsolat" a szándékod. És tegyük fel, hogy ez menet közben sem változik meg. (Egyáltalán nem garantált.)

Honnan tudod, hogy a másik két(!!) ember is így fog érezni? (Magadról sem tudhatod biztosan.)"


Ezek a tényezők egy hagyományos, férfi-nő kapcsolatban is fennállnak :D

Szóval ez nem éppen jó érv :D

2012. jan. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
igen, szerintem ebből egyértelmű hogy bi vagyok. amúgy meg ha nem tudhatom a másik két emberről hogy mit gondol, ennyi erővel ha csak egyel járok arról az egyről se fogom tudni.. miért lenne az akkor jobb?
2012. jan. 28. 12:14
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nagyon frankó lehet ha hárman igazán szeretik egymást. 31/F
2012. jan. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!