Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összekaptunk a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összekaptunk a barátnőmmel tegnap este. Azóta nem kerestük egymást. Kinek kellene megtenni az első "lépést"?

Figyelt kérdés

Bunko voltam vele, de ő meg eléggé lazán veszi hogy most mikor is találkozzunk..:/

távkapcsolat, ált. 7 végente talizunk, aztán most nevetséges indokra fogta, hogy ne találkozzunk.

már 3. fél van? :( 2 hónapja vagyunk csak együtt...:/

eléggé lazán veszi a dolgokat a csaj, nem az az érzelmes típus, afféle úgy is lesz más pasim...:/ bezzeg nemrégiben meg még oda meg vissza volt tőlem, hogy milyen jó pasi vagyok...:/

tegyük fel, hogy nincs 3. legyen ez egy számomra idealizált valóság.

akkor mit kéne tennem? most várnom rá? vagy keressem?

nem akarok papucs sem lenni, meg bizonyos szinten szereti a bunkoságot...meg nemtörödömséget.

szeretnék sok időt vele lenni, de nemhagyja...vagy oylan mintha nem is akarná az egészet..:/

de msot lebombázni sem akarom, hogy akarja e a kapcsolatot meg semmi...

kérjek bocsánatot? :/ nem nagyon érzem hogy kéne...vagy tartsak ki még pár napig? mit tegyek?


18/F



2012. szept. 6. 20:31
 1/6 A kérdező kommentje:
jahh a legeslegelső összeveszésünk volt...:/
2012. szept. 6. 20:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom várj még pár napot. Ha hiányozni fogsz neki, úgyis keresni fog. Minden kapcsolatban nehéz a kezdet, de ezt nem tartom olyan nagy problémának, amiért már szakítanotok kellene. :)
2012. szept. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nehézlesz kibírnom...:/

szombaton írok neki smst akkor délután hogy élemég mivan vele..:/


bár pénteken aztmondta mennek valamerre bnőivel...és így hogy összekaptunk..lehet keres mást..:/

2012. szept. 6. 21:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már voltam a te helyzetedben is és a lány helyzetében is. Tehát régen én sem voltam valami érzelmes típus, meg nem nagyon tartottam fontosnak, hogy megbeszéljük mikor találkozunk, volt jobb dolgom is. Most meg fordított a helyzet, mert csak azon jár az eszem, hogy mikor találkozunk, hiányzik stb. Ha egyből keresed, akkor nem nagyon fogja értékelni, csak úgy érzi majd, hogy ő "győzött". Neki lett igaza és futsz utána, bármit elnéznél neki. Tudom, hogy nehéz lesz kibírni, de szerintem is várj pár napot. Ha ő sem keres, akkor beszélgess el vele... mert lehet nincs is értelme a kapcsolatotoknak.
2012. szept. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

még midnig egyikünk sem kereste.

a stratégiám hogy holnap írok neki valamit, hogy most mi is van kettőnkell, meg neharagudjon...:/

nemtudok mást. szeretnék vele lenni még..:/

2012. szept. 7. 16:05
 6/6 anonim ***** válasza:

a valasz az elso sorban volt: bunko voltam vele


-> Neked kellett volna felkeresned, de ennek 11 eve szoval valszeg azota mar szakitottatok :D

2023. márc. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!