Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, tényleg nem tudját0k...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, tényleg nem tudját0k tisztelni az olyan lányokat, akik első este lefekszenek egy sráccal?

Figyelt kérdés
Szóval ez eleve kizárja, hogy komolyabban meg akarjátok ismerni?
2011. jan. 24. 19:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem baj ha hamar de azért ne az első napon. nemtudom
2011. jan. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Tényleg.
2011. jan. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem ítélem el attól hogy fel vannak pezsdülve a hormonjai de ha ilyen hamar belemegy akkor inkább csak egy éjsazkásra tervezek...

17/F

2011. jan. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Tényleg. Nem zárja ki, csak jelentősen csökkennek az esélyeid.
2011. jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

nem mindig van igy...


összes eddigi pasimmal vártam...3 hónapot,2 hetet,akármennyit,de sose első 10 randi...

volt rövid kapcsoalt ezekből,a max fél év volt...


jelenlegi párommal első randi,én cibáltam be az ágyamba...ennek 4 éve,azóta közös az ágyunk:D

és ha ő nem tisztel engem mint nőt,akkor senki...

2011. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Én nem (38/F). Nagyon fontos az érzelmi háttér, a megismerés, összehangolódás. Ez 1 nap alatt nem megy.
2011. jan. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
NEM, elfogadni eltudom, de tisztetlni?? soha...
2011. jan. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem volt már egy éves kapcsolatom is olyan lánnyal akivel az első randi után lefeküdtem. Szóval nem zárja ki, hogy komolyabban is megismerjem :)

22F

2011. jan. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

jó kérdés! aki odaadja magát már az első este az általában már odaadta magát számtalan embernek. márpedig ha komoly kapcsolatot szeretnék akkor biztosan nem a környék szaj*hájával fogok kezdeni. aki azt írja, hogy nem gond, mert.... az valószínűleg szereti kihasználni az alkalmat.

van egy haverom aki nagy csajozógép, jókat szoktunk röhögni azon, hogy a lányok akiket első alkalommal megfektetett, kihangsúlyozták, hogy "én nem vagyok ám ilyen, csak veled..." majd persze jól ott is hagyta őket. ha jól esik csináld, de ezzel nagyot fog esni az ázsiód.

23f

2011. jan. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Szerintem mind1 mikor lesz szex.

Ha kívánom akkor legjobb az első randin már :)

Komoly kapcsolat nem attól függ szerintem hányadik randin volt szex,hanem a két ember kötözz milyen a kapcsolat(szerelem,szokások,elvárások,stb).

Mivel elég szexéhes típus vagyok én csak örülök ha minél hamarabbi randin akár az elsőn is már van szex.

De ettől még nem állok tovább,ha már megvolt tehát tisztelem.

Meg szerintem aki már első randin oda adja magát azzal ha szerelem kialakul csak jó lehet ugyanis aki hamarabb adta magát az szinte minden nap kívánta a szexet ha komoly kapcsolat kialakult.


29F

2011. jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!