Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon megbocsájt ha megcsaltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megbocsájt ha megcsaltam? Szerintetek?

Figyelt kérdés

tudom hogy egy szar ember vagyok, nem is bírok tükörbe nézni :(

én vagyok az az ember, aki mindig előadta a kis szentet, hogy sose szabad megcsalni a másikat.

de a barátommal már 2 és fél éve együtt vagyunk(én 20, ő 21 évesek vagyunk)

pár hónapja értem azt hogy megszokásból ölel, megszokásból puszil, csókol. volt mikor már szóltam neki, hogy adjon ő is egy puszit, ne mindig csak én.

szóval éreztem hogy mintha már unna.

közbe egy ismerősöm, eléggé kedves kezdett velem lenni, megértő , aranyos, dicsérgetett stb szóval igen, jól esett hogy valaki legalább nőnek tart.de mi jó barátok voltunk a csávóval, szóval nem gondoltam hogy akarna-is vmit. egy bulin ott voltunk (barátom is) és a csávó elég sokat ivott, és csak dumálgattunk, de tényleg mégcsak OLyan dologról se volt szó, és szájon puszilt. én elrohantam, és otthagytam, később azt mondta arcra akarta adni csak pont felé fordultam.ezt el is mondtam a barátomnak, hogy véletlen volt a dolog, hiszen én is azt hittem. beszélgettünk még pár napig, tök gyanútlanul, szóval nem is mondta h akarna valamit, csak kedves volt és aranyos. páromnak többször is mondtam h beszélnünk kéne valamiről,(hogy nem törődik nagyon velem) de egy nap 3x is elhajtott, hogy ő most fáradt, fáj a feje stb.

a csávó megkért hogy találkozzak vele,mert hónapokig kint lesz külföldön. bele mentem a dologba, elengedett a párom,mert mondtam h nem lesz úgyse semmi baj. ittunk pár sört, és baromkodtunk, aztán elkezdtünk dumálni erről, hogy úgy érzem teher vagyok a barátomnak, nincs már oda értem, és kicsit hanyagol is . közelebb kerültünk egymáshoz, és elcsattant egy csók. kb 1 perc volt az egész, és ellöktem magamtól, sírtam, és teljesen kiborultam, hogy mit tettem. csak jól esett hogy valaki erősen megölelt, megcsókolt. nagyon nagy bűntudatom volt, (és van is) rohantam haza sírva a barátomhoz, és egyből elmondtam neki ( a csávó azt mondta titkoljam, de nem bírok a barátomnak hazudni,mert szeretem, és bele betegedtem volna a titkolózásba ) szóval elmondtam neki. nem kiabált, hasra feküdt az ágyon, és zokogott, és hogy miért tettem ezt? :'( mondtam h nagyon megbántam, csak össze voltam keveredve. és hogy vele akarok lenni

akkor azt mondta ő nemtudja mit akar, menjek haza. én nem akartam hazamenni, mert itthon csak gubbasztottam volna, így egyik havernál aludtam. meg vele voltam egész este. barátom hívta a haverom, és érdekelődött hogy akkor tudok ott aludni? jól vagyok? vele vagyok? érdeklődött

este váltottunk 1-2 üzenetet, megitn leírtam neki mennyire sajnálom, és belátta hogy ő is hibázott,mert nem törődött velem, de azt mondta nem tud úgy nézni rám, mint régen :( :'(

megbeszéltük, hogy visszamegyek hozzá reggel, és vagy megdumáljuk, vagy eljövök haza. mikor visszamentem, nem akarta hogy hozzáérjek, elhúzta magát tőlem :( megértem én teljesen őt :(

elmondtam neki, hogy miért tettem, és hogy nagyon megbántam, mindent elmondtam, ő pedig csak azt hajtogatta hogy bennem megbízott... és tudom hogy elrontottam, szörnyen érzem magam :( mondta h jöjjek haza, és kell neki 1-2 nap amíg egyedül akar lenni, és gondolkozni. és hogy én is azért gondolkozzak, meg nyugodjunk meg, hogy tudjunk rendesen beszélni. lekísért a buszmegállóba, fogta a kezem végig, aztán mikor elköszöntem megpuszilt. ez akkor mit jelent? :( reménykedjek, vagy ne? :'( lehet h búcsú puszinak szánta:( mi van ilyenkor? mit tehetnék? :'( tudom hogy szánalmas vagyok, és utálom magamat, de már megtörtént, 1 perc volt az egész :(


2012. szept. 6. 21:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Tehát nem feküdtél le mással, vagy igen?
2012. szept. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Sokáig voltatok együtt, kihűlt a szerelem. Hagyd ott ezt a nyámnyilát... Ez nem férfi...
2012. szept. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ribizliriadó:DD
2012. szept. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

nem nyámnyila, sok gondja van most, és inkább várnom kellett volna, amíg rám ér kicsit.

nem dehogy feküdtem le mással. ez a csók volt csak.

2012. szept. 6. 21:53
 5/20 anonim ***** válasza:
csak egy csók volt.. te is és ő is hibázott , hiszen itt irtad le hogy beismerte .. akkor neked is neki is meg kell bocsájtani .. szerintem !
2012. szept. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag egy csók is mással eléggé gáz, ha van már barátod! Ebben az egészben csak azt nem értem, hogy végig olvastam, hogy miért nem hagytad ott, ha már ilyennek érezted. Persze neked jól esett, hogy elmentél mással, és hiába az a pár sör, megcsókolni nem lett volna szabad. A barátod is egy fura egyén. Egyszer ilyen, egyszer olyan, de azt megértem, hogy neki ez rosszul esett! Így az egészről egy véleményt alkotva, azt gondolom, hogy te is és a barátod is hibásak vagytok! Barátod azért, mert elmondásod szerint nem törődött veled, de persze ez az egész elkerülhető lett volna, ha nincs hanyagolás. Te pedig a mással történő csók miatt vagy hibás! Ha tudod, hogy van barátod, és szereted, akkor ennek sem szabadott volna bekövetkeznie.

Remélni ne sokat remélj! Tenni semmit sem tudsz, max. annyit, hogy leültök megbeszélni ezt az egészet. Bár szerintem nem sok értelme lenne folytatni, de ezt már ti tudjátok!

2012. szept. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

nem a 2 sör miatt történt a csók,nem akartam arra hivatkozni, ha így jött volna le. tudom hogy nem szabadott volna. nagyon sok mindenen mentünk mi már együtt át, ezért se tudom elképzelni milyen lenne nélküle. most akartunk összeköltözni :( szoros volt a kapcsolat nagyon köztünk, csak egy pár hete, hónapja érzem ezt. sok dolga van, nincs türelme hozzám, és ideje se.

én szerettem volna leülni és megdumálni, de ő meghallgatott és azt mondta neki kell 1-2 nap

2012. szept. 6. 22:03
 8/20 anonim ***** válasza:
6os voltam! Nézd talán a barátod azért kér egy - két napot, mert nem hirtelen felindulásból akar dönteni! Én sosem tudtam megérteni egy olyan embert, akinek kapcsolata van, és nem tud a párjával foglalkozni! Ilyen nincs! Hiába elfoglalt, ez nem indok! Persze egy költözést megszervezni nem kis szám, meg a munkahely sem, de időnek lennie kell. Lehettél volna vele türelmesebb is, ahelyett, hogy elmentél mással! Vagy faggathattad volna, hogy mi gondja, mit csinál. Járhattál volna a kedvében, azzal, hogy a dolgai felé kimutatod az érdeklődésedet. Biztos nem vette volna rossz néven. Attól, hogy más dicsért, meg kedves volt hozzád, eszedben lehetett volna akkor is, hogy neked barátod van. Téged sem értelek, hogy te mi értelmét láttad annak, hogy mással elmenj?
2012. szept. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
nem azért mentem el mással,mert meg volt beszélve hogy lesz valami. nem azért,mert meg akartam csalni a barátomat, eszembe se jutott. azon a "véletlen " puszin kívül nagyon jó barátok voltunk az illetővel, szóval olyan 5 órát lógtunk együtt, abból 5 és felet elbaromkodtunk, szó nem volt ilyesmiről.nem akarom én rákenni a dolgot, rettentő rosszul csináltam a dolgot, de annyira szeretném jóvá tenni.tudom hgy nem tudja elfelejteni, de ...mit tehetnék akkor? :'(
2012. szept. 6. 22:19
 10/20 anonim ***** válasza:
Semmit nem tehetsz! Ami megtörtént, azt visszafordítani nem lehet. Ez biztosan nyomot hagyott a barátodban! Jegyezd meg, ha együtt is maradtok, akkor barátod ezt nem fogja elfelejteni! Mondjuk annyit tehetsz, hogy reméled a kapcsolatod folytatását! Mivel gondolom szándékozod tovább folytatni... Tudod, így kicsit, ha belegondolok a barátod helyébe, és ezt a csókos részt meggondolom, akkor szerintem a barátod jogosan bizalmatlan feléd és ebből következik, hogyha ezt már egyszer eljátszottad, akkor ( szintén jogosan ) tarthat attól, hogy ez ismét előfordul...
2012. szept. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!