Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetek boldog a párkapcsolatomban, ha a barátnőm nem tud elélvezni szex közben?

Figyelt kérdés

Létezik iylen?

senkivel sem voltmég orgazmusa. nekem nagyon rosz, hogy képtelen rá, és hogy bármit is csinálok, bárhogyan igyekszem nemmegy...:/

saját magának nem is szokta csinálni, így nem si tapasztalta még emg az érzést sem.


kevésnek érzem magam...:/ ennyire sz*r meg béna pasi vagyok, hogy nemtudom a szerelmemet, aki fontos nekem, eljuttatni az orgazmusig?

mindig mondja, ohgy nagyon nagyon jó velem a szex meg minden...de ez így nekem rosz, hogy ő sosem élvez el...:/


én 19 vagyok, bnőm 18, fél éve vagyunk együtt



2012. szept. 7. 09:58
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

mármint oylan létezik e, hogy boldog párkapcsolat úgy, hogy a csaj nem élvez el...

mert attól tartok, hogy mivel ugye nem élvez el, mindig mindig más pasikra fog kacsintgatni, mert hajtja az ösztön, hogy uristen ez a pasi lehet képes eljuttatni a csúcsra...:/

2012. szept. 7. 10:01
 2/20 anonim ***** válasza:
Figyi. Ha te mindent megteszel szerintem, és ő nem képes rá, ott lelki eredetű a dolog és ez blokkolja abban pont, hogy elélvezzen. Ezen ne te rágódj, mond meg neki, hogy próbálja ezt megbeszélni szakemberrel, mert később ez a te rovásodra is menni fog, ha neked bűntudatod lesz, hogy neki nem okozol örömöt.
2012. szept. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
ja, ha azt veszed észre, hogy viszont nimfomán de nem képes elélvezni akkor előfordulhat, hogy vesszőről vesszőre fog járni. :D
2012. szept. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem két lányt is, akiknek nem volt orgazmusuk. Mind a kettőnek akkor sikerült végre, amikor nekiálltak magukat felfedezni. Nem is értem, miért nem csinálják. Várják a megváltást? Mond meg nyugodtan, hogy álljon neki maga, addig nincs szex, amíg nem sikerül magának elintéznie. Aztán hónapok-évek munkájával szépen megtanul partnerrel is élvezni.
2012. szept. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Sehogy sem... Gyakorlás és kitartás!
2012. szept. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

"mert attól tartok, hogy mivel ugye nem élvez el, mindig mindig más pasikra fog kacsintgatni, mert hajtja az ösztön, hogy uristen ez a pasi lehet képes eljuttatni a csúcsra...:/"


aranyos vagy, hogy ezen aggódsz, de szerintem ez alaptalan félelem

tudod, ha annyira vágyna az orgazmusra, akkor próbálná maga is elérni

de amint írod, ezt nem teszi

nem akarlak elkeseríteni, de nekem gyanús, hogy a barátnődnek egyáltalán nem is fontos a szex...

2012. szept. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Igen meg az ilyen lányok akik nem is masztiznak, márha igaz, vagy csak szégyenlik, azok szoktak csak tapasztalatom szerint csak elfeküdni amúgy. Ha fekszik és hagyja csak magát attól ne is várjon semmit. Nem mindegy hogy csinálják a párok, lehet, egy bizonyos pózbeli szög miatt már el tudna menni vagy ilyesmi.... a gyakorlás dolog meg, okés, kell kell, de ha nem amiatt nem tud, vagyis azért mondjuk ha csinálják már egy órája és akkor sem, akkor nem azzal van gond, hogy kevés ideje van rá szerintem. Aki több órá alatt sem képes mondjuk egyszer sem elélvezni ott baj van. A férfiaktól meg sok nő elvárja, hogy órákig tudjon produkálni. Azért.....
2012. szept. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én sem tudok elélvezni, sehogy sem, akkor sem ha magam próbálom, de emiatt nincs gond a kapcsolatomban. Neked sem kéne emiatt sz*rul érezni magad, nem a te hibád.
2012. szept. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
34%
De most őszintén utolsó! Nem rossz? Mármint neked, jó látni, hogy a másik elmegy és kész? Vagy azért érzel közben dolgokat és az elég neked? vagy hogy képzeljük el, ha nem élvezel el, és meg vagy ezzel elégedve.
2012. szept. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Teljesen egy cipőben járunk kérdező! Korban,és járási időben is!:DKomolyan!

Én ha magamnak csinálom,el tudok menni,de a párommal nem,ennek ellenére imádom vele a szexet,napi négyszer is rámásznék akár(rá is szoktam ha az idő és a hely engedi).

Attól,hogy vele nem sikerül(de mondjuk én mindig orgazmus közeli állapotban vagyok,csak mégsem sikerül),még nagyon jó vele. Eleinte az én páromnak is ilyen gondjai voltak mint neked,nem érezte magát elégnek.Annyit tettem,hogy többé nem soroltam neki,hogy én nem megyek el,hanem csak azt,hogy mi volt pl nagyon jó.Abszolút nem megy a kapcsolatunk rovására ez a dolog:)

2012. szept. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!