Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit ért valaki az alatt? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ért valaki az alatt? Mit ért valaki az a alatt, hogy nem találja a helyét a világan és ki kell húzni a gödörből?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 12:41
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
bocsi világban akart lenni :)
2012. szept. 7. 12:44
 2/15 anonim ***** válasza:

azt hogy céltalan az élete, lényegében csak vegetál, magától nem tud elindulni semerre mert mindentől fél és másban keresné a kapaszkodót de talán már elüldözte azokat az embereket maga mellől akik segíteni tudtak volna.

talán a lehetőségei is korlátozottak, buta, csúnya, pénztelen...

ismertem ilyen palit, akarok egy teljesen egyedi dolgot létrehozni, felajánlottam hogy dolgozzon velem kötetlen munkaidőben és ezzel megoldódnának az anyagi gondjai.

cserébe egy dolgot kértem, hogy ne keresse az ellenségem társaságát aki mindenben próbál ellehetetleníteni.

nem tette meg, ehelyett nekem támadt hogy nem bízok meg benne. hát, így még mindig nincs munkája és siránkozik, én meg tartok a célom felé.

kb. ezt jelenti

2012. szept. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hm.Nekem a barátom mondta ezt mikor szakítottunk ,hogy amióta véget ért a 7 éves kapcsolta ez van vele és ő olyan embert keres aki kitudja húzni a gödörből .
2012. szept. 7. 12:53
 4/15 anonim ***** válasza:

akkor egy olyan nagy szerelmet vár ami motiválja hogy csináljon valamit és legyen életkedve.

de normálisan gondolkodó és depresszióval nem küzdő ember a szerelem nélkül is tud valamit kezdeni magával.

2012. szept. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
akkor lehet ,hogy nem én vagyok a hibás?
2012. szept. 7. 13:02
 6/15 anonim ***** válasza:

igen, vlsz nem te vagy a hibás.

ő egy gyenge ember akinek mindenképpen kapaszkodó kell egy másik ember személyében. "energiavámpír", mások ötleteiből, érzéseiből táplálkozik.

vlsz nagy a megfelelési kényszere is, mindig igényli a visszajelzést hogy ezaz kisfiam, ügyes vagy. ez talán arra vezethető vissza hogy kiskorában az anyjától nem kapta ezt meg mert mondjuk túl maximalista volt vele, nem dícsérték soha csak folyton azt hallgatta hogy: te ennél jobbat is tudsz.

egy idő után aztán ilyenné válik az illető, várja hogy valaki kijelentse hogy jó-e az úgy vagy "lehetne mégjobb".

így ő sosem lesz boldog ha ezt szakember segítségével nem dolgozza fel, ha ennyire másokra támaszkodik.

meg kell tanulja hogy van elég erős annyira, mint mások, hogy egyedül is mennie kell(kéne) a dolgoknak.

2012. szept. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

mivel szakított veled, így benned nem találta meg azt a kapaszkodót, az olyan domináns embert aki őt dróton irányítja (ilyet igényelne, hogy előírjanak neki mindent és folyton dícsérjék, motiválják).

nehogy magadat hibáztasd, ez a fitalkori környezet és az ő passzív természetének a következménye.

lényegében nagyfokú önbizalomhiány és talán depresszió

2012. szept. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nagyon igazad van valójában a barátainak sem feleltem és ezért is dobot több százalékban.És igen igényelte volna ,hogy parancsolgassak neki de én erre nem vagyok képes mert túl lelkis vagyok ehhez.Inkább megpróbáltam neki elmagyarázni,hogy ő is mondja meg a véleményét
2012. szept. 7. 13:40
 9/15 A kérdező kommentje:
lehet jobb is ,hogy szakított velem?
2012. szept. 7. 13:50
 10/15 anonim ***** válasza:
Azt, hogy depis. ://
2012. szept. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!