Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom legjobb barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom legjobb barátja lány. Egyre jobban zavar amit csinál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mielött valaki féltékenynek titulálna, leszögezem, nem vagyok féltékeny tipus. Arról van szó,hogy a csaj szinte minden idejét a szerelmemmel töltené. Szinte minden programot vele szervezne, és ez egyre jobban zavar. Én is itt vagyok, de mintha nem is léteznék, úgy viselkedik. Amikor erröl beszéltem a barátommal, védte a lányt, szerinte nincs vele semmi baj, aranyos kedves. Ö nem érzi,hogy terhes lenne a dolog, de ettöl még engem megérthetne. Szerintem öt is zavarná ha a legjobb fiú barátom folyton velem akarna lenni. Mégis mit tehetnék, egyre jobban irritál? Nem értem miért kell igy rátapadni valakire, amikor tudja,hogy kapcsolatban vagyunk... Tiszteletben tarthatná. Köszönöm aki válaszol!
2012. júl. 25. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
egyértelmű, el akarja hódítani tőled. tépd meg a kis ribancot!
2012. júl. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tán beszéld meg a barátoddal, hogy ez téged zavar.
2012. júl. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Szerintem mégis féltékeny vagy.

2. Ha a barátnö el tudja hóditani, akkor nem vesztettél, ha ugyanis a barátod komolyan gondolja veled, akkor nem lehet elcsábitani.

2012. júl. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert eddig is vele lógott, és megszokta, és most h elveszed az idejét. nehéz hozázszoknia :) AZért.

Keressetek neki pasit , finoman, menjetek 4esben is szórakozni néha vmi haveroddal

2012. júl. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Az én legjobb barátom is fiú. bár ostanra szerintem csak volt, mert egint összejött a barátnőjével, aki szépen fokozatosan szakít el egymástól minket. pedig van barátom, és ő is tudja. semmi oka féltékenységre, mert soha semmi nem történt köztünk. először aztmondta nem zavarja, aztán, hogy ne menjünk átegymáshoz, mostmár csak akkor találkozhatunk TÁRSASÁGBAN IS, ha ott van a barátom. elszakított a legjobb barátotól, amit nagyon köszönök neki, ugyanis ost nem találom a helyem és bár sok haverom van, senki sem olyan, aki lehetne közelebbi. szóval gondolj azért a lányra is. nem olyan biztos, hogy el akarja csábítani.
2012. júl. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Félre ne értsétek, nem akarom elszakitani öket egymástól. De amint irtam, a lánynak tök természetes,hogy a barátommal csináljon programokat. Mintha nem is léteznék. Szerintem neki is kellene egy határ, föleg,hogy tudja a barátom meg akar felelni neki is, tehát könnyen befolyásolható. Amikor úgy volt,hogy találkozunk, és a csaj kitalált valamit, amire tudta,hogy a barátom nem fog nem-et mondani, na akkor telt be a pohár. Majdnem miatta nem találkoztunk.
2012. júl. 25. 13:47
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

1. Gondolom, amikor megismerkedtetek, akkor is ez a lány volt a legjobb barátja. Vagyis választhattál: vagy elfogadod, vagy nem. Elfogadtad. Most nincs alapod kiakadni.

2. A barát akkor is ott van, ha a szerelem már nem.

3. Talán üljetek le hármasban és beszéljétek meg.

4. Szerintem is féltékeny vagy.

2012. júl. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
5. Lehet, hogy Ő is féltékeny, hogy miattad elveszti a legjobb barátját. Beszéljétek meg!
2012. júl. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!