Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen oldalon lehet nem beképzelt, átlagos lányokkal beszélgetni, ismerkedni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
www.gyakorikerdesek.hu
2012. szept. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mindenhol vannak olyan lányok, inkább tanuld meg kezelni a helyzetet
2012. szept. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert szerinted, itt vannak átlagos csajok, akik beszélgetnének, ismerkednének?
2012. szept. 8. 14:38
 4/10 anonim ***** válasza:
igen, én úgy gondolom
2012. szept. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Életnek hívják, oda kell menni, és majd rájössz, hogy milyen, azért, mert egy oldalon kiírja magáról, hogy kedves, meg aranyos, még nem biztos, hogy olyan is.
2012. szept. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves 2.

Sajnálattal értesítelek, hogy nagy százalékban beképzeltek, és többt hisznek magukról.

Nekik csak annyit üzenek, hogy remélem nem kellenek senkinek.

Nem sokan csak úgy a 90%-a

2012. szept. 8. 14:41
 7/10 anonim ***** válasza:
ne üldözd már magad, a kérdésedre válaszoltam, hogy IGEN MINDENHOL VANNAK H.LYE P.CSÁK,
2012. szept. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én nem tarom magam beképzeltnek, és átlagosnak elég átlagos vagyok.. akik meg ide regelnek, többnyire nem a r*banc fajtából vannak, mert nekik van jobb dolguk is:D
2012. szept. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szia

Köszönöm a hozzászólásodat.

Örülök, hogy van még ilyen lány. :-)

Irigylem a párodat.

2012. szept. 8. 15:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Én pl teljesen átlagos vagyok, de én már nem merek ezen az oldalon ismerkedni, beszélgetni. Én sok sráccal leveleztem itt valakivel hosszabb, valakivel rövidebb ideig, de még semmi nem jött össze. Pedig nem tartom magam unalmasnak, csak egyszerűen elnyeli a föld azokat a fiúkat akikkel eddig beszélgettem. Namind1, ezt csak azért írom, mert nem biztos hogy jól járnál azzal ha itt kezdenél valakivel:)
2012. szept. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!