Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érhetem el azt hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetem el azt hogy a barátnőm ismét megszeressen?

Figyelt kérdés
Elhagyott a barátnőm,viszont most ott tartunk hogy kaptam tőle esélyt annyit hogy most elkezdtünk beszélgetni a neten ismét.Mindenképpen szeretném őt visszahódítani,van valami megoldás?

#barátnő #esély #szerezzem vissza
2012. szept. 8. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
ebben nehéz így segíteni, te tudod, hogy régen miért szeretett beléd, és milyen hibákat követtél el amiért elhagyott, na azokat próbáld kerülni
2012. szept. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Évike147 ***** válasza:
ne kövessétek el ugyanazok a hibákat, mint előtte.. becsüld, tiszteld, szeresd és mindezt éreztessed is vele.. ezek nem közhelyek.. elcsépelt szavak de aki szeret annak ez a 'mindent' tudja jelenteni :) Sok sikert és kitartást kívánok, csak ügyesen :))
2012. szept. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MadameViciouse ***** válasza:

Ezt így nem lehet megválaszolni, legalább elmondhatnád miért hagyott el.

Mert ha pl megcsaltad próbálhatod bizonyítani, hogy szereted és nem fordul elő, ha elhanyagoltad ezen is változtathatsz, de ha csak azért hagyott el mert nem szeret vagy úgy érzi nem illetek össze, akkor kevés esély van rá,hogy változzon.

Persze próba szerencse...

2012. okt. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha elég jól nézel ki, és nem talált helyetted még jóképűbb pasit, akkor vissza fog menni hozzád.
2012. okt. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért hagyott el mert elkezdtünk veszekedni apróságokon,meg tiltottam dolgoktól amit nem kellett volna.megbántam,bocsánatot kértem dehát most mind a ketten külön vagyunk :(
2012. okt. 28. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!