Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hagyjam abba a baratommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hagyjam abba a baratommal a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés
Van egy baratom akit szeretek szerelmes vagyok bele de megis ugy erzem es tudom, hogy jobb lenne vele abbahagynom ezt az egesz kapcsolatot. Az ok az, hogy o nem egyedulallo ember mert neki van csaladja felesege es ket gyereke. Igaz azt mondja hogy nemjo a kapcsolatuk a novel de en ezt mar nemnagyon hiszem el mert a 2. gyerek nemreg szuletett. Es mar azt sem tudom elhinni hogy o valamikor az enyem lehet mert senki nemdobja el a csaladjat egy masikert az en velemenyem szerint akarmit is mond h velem lesz stb. nem merek ebben hinni. Es mielott rossz velemennyel lennetek rolam en nemtudtam h meg a novel van ez kesobb derult ki mikor mar beleszerettem. Ezert vele maradtam. De mara mar rajottem h jobb lenne vele abba hagynom akarmennyire is szeretem imadom es ha fajna is ha rossz lenne ez lenne a legjobb... Az eszemre kell hallgatnom. De nemtudom meg tenni valamiert a szakitast megsem:S tanacsokat varnek hogy mit tegyek. Ertelmes valaszokat varok.
2012. szept. 8. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Előfordult már, hogy valaki otthagyta a családját egy másik nőért. De ott az a gyerekekre nagyon mélyreható rossz hatással lehet.
2012. szept. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ige ez elofordulhat viszont o sem es a no sem fogja hagyni a gyerekeket igy nemtudom h tudna vele abbahagyni esetleg. Es igen a gyerekeknek sem lenne jo:S
2012. szept. 8. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem sok esély van rá, hogy elhagyja a családját hidd el! Neki ez így kényelmes, hogy otthon várja a biztonság a két gyerek, és mellette te a kaland .... sajnos nem válogathatjuk meg kibe szeretünk bele !

Most mondhatnám azt, hogy kezdj el ismerkedni, szórakozz , de ha szerelmes vagy, akkor előbb le kell magadban zárni ezt a kapcsolatot és csak utána fog menni, már ha úgy döntesz, hogy lezárod ...

de megsúgom nem lenne egyszerű ha elhagyná a családját, mert ők a gyerekek miatt mindig részei lesznek az életeteknek ... és ezt van aki bírja, van aki nem !

2012. szept. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Linda30 ***** válasza:
Vegulis te mar tudod magadban a veget a kapcsolatotoknak,igazabol o nem veletlenul nem mondta el neked hogy van csaladja,mert pont ezt akarta hogy szerelmes legy bele es ne tudj elszakadni,tipikus ferfiak,minel elobb hagyd ezt a kapcsolatot mert ennek sose lesz igy vege es itt csak te fogsz mindig szenvedni.
2012. szept. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne reménykedj... ez halott ügy... persze sokan átéltünk pontosan ilyen szitut, ezért merem mondani, hogy vakvágány...csak a baj...
2012. szept. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!