Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám a kapcsolatomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a kapcsolatomat megszilárdítani barátnőmmel úgy, h ne incselkedjen a barátommal?

Figyelt kérdés
Korábban kérdeztem hasonló témában, de most az lenne a kérdésem, hogy Nektek csajok mik azok a szempontok, amik alapján legtöbbször párt választotok hosszú távú kapcsolatra?Hogy tudnám ész érvekkel vagy ötlettel meggyőzni arról, hogy lehet, nagy hibát követ el, ha megcsal, mert hűségesen szeretem, imádom. Elmondása szerint vannak olyan pillanatai, amikor vágyik erre az incselkedésre, de ezt nem tudja lezárni a fejében. Belülröl jön neki és nem tud mit tenni az érzés ellen, nem tudja legyőzni, hogy ne tegye meg. Nem csalt meg, de érzem, hogy ez nem normális egy kapcsolatban. Nyugtat, hogy csak én kellek neki. 2 éve vagyunk együtt és ez fél éve húzódik, emiatt szakítottam is már vele 1x, de visszasírta magát, azzal hogy szenved és nagyon szeret, hiányzok neki. Legyek türelmes, vagy dobjam ki, esetleg hanyagoljam és keressek én is egy kis flörtöt más lányoknál? Várom véleményeteket. F23
2010. jan. 24. 12:24
 1/5 anonim válasza:

Fiú vagyok ugyan, de remélem nem bánod, ha én válaszolok:

Szerintem elképzelhető, hogy azért akar másokkal incselkedni, mert úgy érzi, hogy te nem foglalkozol vele eleget. Lehet nem érzi a szeretetedet. De emiatt nem feltétlenül te vagy a hibás, az ilyen hosszabb kapcsolatoknál ez várható dolog.

ha még tényleg szereted, akkor próbálj meg romantikázni vele, ha már nem szereted, akkor jobb, ha külön utakon jártok a jövőben.

2010. jan. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Na én ezt a hosszu szöveget nem fogom ugyan végig olvasni. de szerintem öntsd betonba a csajt.
2010. jan. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

El kellett volna, hogy apadjanak az efféle gondolatai. Nálam már a kapcsolataim legelején megállt szinte azonnal a flörtölési szakasz, és általában akkor kapcsolt vissza, amikor már hanyagolva, egyedül éreztem magam(természetesen megcsalás akkor sem volt, csak jó volt érezni, hogy más figyelmét felkeltem).

Nem hinném, hogy ha úgy viselkednél, mint ő, jót tenne. Te becsüld meg az elveidet, helyesen viselkedtél eddig,csak lehet, hogy pont olyan lány felé irányul, aki nem érdemli meg.

2010. jan. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha meg valami gondja van veled,azt illene a szemedbe mondani,em pedig máshol megkeresni,de egész egyszerüen a legtöbb csaj sajnos ilyen...kevés az önbizalma,vagy téged akar húzni szemétségből. Kezd el te is flörtölni szép gyönyörű bögyösmacákkal,ilyen modellalkatúakkal tudod.aztán 1.,vagy leszáll a földre hogy megérzi hogy milyen rossz ha ezt csináljá az emberrel,2., vagy behisztizik akkor mond meg h te csak annyi szabadságot engedsz meg magadnak amennyit ő,ha ez nem jó neki,megállapodhattok abban hogy mind2en felhagytok ezzel,3.,annál jobban csinálja,nah akkor dobd ki és keress magadnak egy hozzád való,megértő, kedves hűséges lányt aki szeret. ha van még ilyen.sajna neem pont ezért nincsenek bnőim-3éve vagyok a párommal és kiciizte h hogy lehetek ennyire nyomoré,h vele vagyok ilyen sokáig,meg velük nem megyek csajbuliba és h pasizás az élet és h a pasik jönnek mennek a bnő meg örök...nah ez undorító..

ha ő sem ilyen barátnőguru akkor talán ha nem is szóban de a fentiekel szót lehet érteni vele.

Sok sikert,remélem megoldódik,de sose feledd,kutyából nem lesz szalonna!

Jah még valami. A másik meg lehet hogy túlságosan nyeregben érzi magát.nem minden lányt lehet a tenyeredn hordozni,mert akkor jön a kis királylány effektus,h ő bármit megtehet te úgy is lehozod érte a csillagokat,mindig ott vagy a polcon ha kell.

Remélem segitettem!

21L

2010. jan. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,a k-betüt nem mindig szereti a klaviatúra :)
2010. jan. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!