Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány, aki folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki folyton tönkre akarja tenni a kapcsolatomat a barátommal, akivel már 8 hónapja együtt vagyunk. Miért teszi ezt velünk?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki folyton tönkre akarja tenni a kapcsolatomat a barátommal, akivel már 8 hónapja együtt vagyunk. Mindig kitalál valamit, hogy úgy találkozhasson, jópofizhasson vele, és hozhassa kínos helyzetbe, hogy én ne legyek ott, és a végén csalódásnak, féltékenykedésnek éljem meg. A lánynak két éves kapcsolata van (bár többek szerint a fiú már nem szereti, mert elég flegma vele... tudjátok szerintem is csak a nemi élet miatt marad mellette... bár a lány se nem okos, se nem szép). Most nyomul a barátom öccsére, aki mellesleg 15 éves, a csajszi meg 18. Minden lehetőséget kihasznál, hogy elszakítson a barátomtól. A baráti körbe sem tudtam miatta beilleszkedni, mert mindenkit meghívott, csak engem nem, így lassan a barátom is kimarad, ezért is engem tesz felelőssé. Meg sem kellene, hogy említsem, de megteszem, hogy két éve, amikor ő bekerült ebbe a körbe, mindenki elfogadta, engem meg csak a többiek nevében is kiközösít... Nem értem miért jó ez neki. Hogyan tudja mindig úgy beállítani a dolgokat, hogy én vagyok a bunkó? Miért jó ez egy embernek, és miért mindig nekik sikerül mindent elérni az életben? Az olyanoknak akik tisztességtelenek?
2009. márc. 30. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a te helyedben megmondanám ennek a csajnak a frankót.
2009. márc. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már közöltem vele párszor, de akkor is mindig lebunkózott.
2009. márc. 30. 19:25
 3/10 A kérdező kommentje:
:S
2009. márc. 30. 19:25
 4/10 anonim ***** válasza:
én lehet megrángatnám...
2009. márc. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mond a barátodnak is.
2009. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minél jobban idegesít,annál jobban fogja csinálni a csaj...Egy igazán erős kapcsolat nem megy tönkre egy betolakodó miatt...
2009. márc. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tudom. És a csajszi semmit nem tud arról, hogy ez engem idegesít. Semleges vagyok felé. Néha azonban nálam is próbál bevágódni... :S

A barátom is tudja, hogy mit gondolok a csajról.

2009. márc. 30. 19:58
 8/10 anonim ***** válasza:

És a barátod mit gondol róla?


Am sztem ne foglalkozz a csajjal, előbb-utóbb úgyis megunja. És mondd meg a barátodnak, hogy ne engedje nyomulni, mert neked ez az egész elég rosszul esik!

2009. márc. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, hogy válaszoltatok! A csaj 3 éve akar mindig keresztbe tenni nekem, csak most még feltűnőbben. Igyekszem megoldani a helyzetet, de azért eléggé kiborít már ennyi idő után.
2009. márc. 31. 19:09
 10/10 A kérdező kommentje:
A barátom sem bírja, csak ő annyira udvarias, hogy a világért sem mondaná meg neki, mit gondol róla. Ez a lány pedig olyan, hogy ha valamit el akar érni, akkor az sikerül is neki. (De most nem fog! :)) Remélem...
2009. márc. 31. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!