Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás? Helytelen lenne?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok férjnél. Fél év után kitalálta, h váljunk el, akkor volt 3 hónapos a babánk. Az indok az volt, h nagyon megváltoztam, bunkó lettem stb. Én mindig figyeltem rá, h ne érezze magát elhanyagoltnak, ugyanúgy ki volt szolgálva, mint előtte. Szóval nem értettem. Végül is nem lett semmi, de azóta havonta fenyeget, már sűrűbben is. Én mindig elhiszem, és kikészülök. Különben rosszul bánik velem, megy a lelki terror, ivászat, megalázás, érzelmi elhanyagolás,durva fenyegetőzés. A pici ellátásában nem segít semmit, a háztartásban sem, boltba sem képes elmenni. Szóval kb 3 hete részegen újra bedobta a témát, én meg azt mondtam, elég. Azóta csak a válásra tudok gondolni, érdeklődtem is, h hogyan megy. Ő ezen kiakadt, én vagyok megint a rossz. Úgy érzem, ezúttal nem tudok megbocsátani, azóta dühöt és elkeseredettséget érzek. Nem tudok szeretet nélkül élni. Van egy 7 éve nem látott exem, akivel szívesen felvenném online a kapcsolatot. Ha jól sejtem, bármi lehetne köztünk, neki nincs senkije, de nem akarnék neki fájdalmat okozni, ha végül nem lenne semmi köztünk. Ti megvárnátok a válást vagy ha leszögezem a lehetőségeket, és nyílt lapokkal játszom, akkor felvehetem vele a kapcsolatot? Beszélgetésre és kedves szóra vágyom.
2012. szept. 8. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Miután összeházasodtatok, azután kezdett el inni?

Nem értem hogy jött a képbe az ex, csak úgy eszedbe jutott?

Mondhatnánk hogy várd meg a válást, de az nagyon-nagyon sokáig is elhúzódhat, ha az egyik fél nem akarja...

2012. szept. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Először szerintem zárd le a mostani házasságodat. Válás után lehet újra pasizni, tiszta lapokkal. Addig úgyis csak idegeskednél...
2012. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Évike147 ***** válasza:
hát amíg ez az egész herce hurca és a kedélyek nem csillapodtak le addig semmiképpen ne vágj bele egy új kapcsolatba, mert csak bonyolítanád a dolgot. A kapcsolatot felveheted vele, elmondhatod neki ugyanezt amit itt leírtál és persze részletesebben, és ha lenne rá esély és tényleg komolynak ígérkezne tudnátok addig várni, hogy minden rendeződjön körülöttetek.
2012. szept. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem fogom szépíteni, szörnyű élethelyzetben vagy, és figyelmetlenségből, nemtörődömségből, vagy kényelemből jutottál ide. A problémád túl összetett, és kioktatni sem szeretnélek, szóval csak a kérdésedre válaszolok.

Ha megcsalod akkor tied kell legyen a terhe, és nem nyomhatod vele őt is. Ha kiderül kiderül, de nem lehet elmondani neki, végképp nem a magad megnyugtatása miatt. Ha van önbecsülésed és bátorságod, akkor válj el és ha már külön éltek csinálj amit akarsz.

2012. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem, az ivás előtte sem állt messze tőle, de mindig ígért fűt-fát, én meg elhittem. Hétközben nem iszik csak hétvégén, de akkor berúg már reggel, alszik, felkel, és újra. Szóval mi le vagyunk ejtve. Az ex csak az emlékek miatt jött a képbe, vele boldog voltam, első szerelem, 5 év, de még nagyon fiatalok voltunk. Amikor összejöttem a férjemmel, akkor írt egy levelet váratlanul, randira hívott, de egy héttel előbb kellett volna. Se előtte, se azóta nem váltottunk levelet meg semmit. Szóval csak így jön a képbe. És igen, tudom, h úgy a becsületes, ha lezárom előbb ezt, de már nagyon szenvedek. Szeretet nélkül, amióta a kisfiunk megszületett. 17 hónapos
2012. szept. 8. 21:47
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

miért kéne itt becsületről beszélni, a leírtak alapján ez egy görény.

én nem várnék a válásig, a babám és a saját boldogságom érdekelne, nem az "illem".

első voltam

2012. szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A kényelem főleg a férjemnél játszik, viselkedése egyre inkább arra hajaz, h érdek kapcsolat -saját lakásom van, mert aki ennyit szekálja a másikat, az nem szereti, kívülállók is ezt látják. Nemtörődömség megeshet, de ha néha válaszolna arra, h mi bántja, vagy mit nem csinálok jól stb., akkor tudnék törődni is vele. Még nem érzem késznek magamat a válásra, mert nagyon aggódnék érte, h mi lesz vele. Az ex-szel találkozni sem akartam, csak beszélgetni online. De én is úgy érzem, h nem jó ötlet, megerősítést vártam, megkaptam.
2012. szept. 8. 21:53
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi "első"! Aranyos vagy :) Bujkál bennem a "kisördög", de még várok az ex-szel. Edzem magam a válásra.
2012. szept. 8. 21:55
 9/10 anonim ***** válasza:

A pici babáknak is nagyon érzékeny kis antennácskáik vannak, a legkisebb érzelmi feszültséget is megérzik a környezetükben!

Azzal, hogy ezzel a férfival élsz, és nem válsz el, legfőképp a gyerekednek teszel rosszat.

21/l

2012. szept. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát nagyon rosszul választottál, de nem akarok most emiatt beszólni, nyilván van épp elég bajod... azért ha túl leszel rajta, gondold majd át jó alaposan a dolgokat, és legközelebb okosabb legyél.


Ez a csávó meg egy féregnek tűnik, szabadulj meg tőle minél előbb. És nyugodtan vedd fel a kapcsolatot az exeddel. Ha valaki így bánik a párjával, mint veled a tiéd, az már semmilyen jogot nem formálhat a másikra szerintem, azt sem, hogy hűségesek legyenek hozzá.

2012. szept. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!