Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a másod unokatesómba :/ Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Soha életemben nem tudtam volna elképzelni, hogy pont velem történhet ilyen.Nemrég találkoztam a kb 6 éve nem látott 2unokatesómmal, akibe most szerelmes vagyok.A helyzet az, hogy ez eléggé kölcsönös, sőt, az ő szülei teljesen elfogadják a dolgot, viszont az enyémek meg nagyon nem. Nem tudjuk hogy mit tehetnénk, ami mindenkinek jó lenne. Segítsetek, plss!!!
2012. szept. 8. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
bazsd +
2012. szept. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Évike147 ***** válasza:
100%
hát a hazudozás még rosszabb helyzetbe hozna benneteket, úgyhogy mindenképp fel kell vállalni és őszintének kell lenni ezzel a dologgal kapcsolatban a szüleid felé.. néha hagynia kell a szülőnek, hogy ha hibásnak is látja a gyermeke döntését de engednie kell, hogy csinálja, mert soha nem lehet tudni mit hoz az élet és akkor sincs semmi ha ez a párkapcsolat nem jól sülne el, mert legalább okultál.. valami ilyesmit kellene eléjük tárni, hogy lássák, hogy tisztában vagytok a körülményekkel és vállaljátok a kockázatot és szeretnétek ha nem elleneznék, hanem támogatnának benneteket, hisz a szülőnek alá kell rendelnie a dacát a gyermeke boldogságáért.. nehéz de ne adjátok fel!! :)
2012. szept. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megbeszéltem velük...Képtelenek elfogadni.Azon vannak, hogy szétválasszanak minket.Nem értik meg, hogy ezzel csak nekem/nekünk csinálnak rosszat...:'(
2012. okt. 12. 13:39
 4/4 anonim válasza:

Szerintem teljesen normális ha szerelmes vagy az unokatesódba!


Emberek. A vonzalom nem döntés kérdése!


Én például (és azért is leírom nyugodtan ítéljetek el!) a második "unokatestvéremmel" (csak családi alapon unokatesó) járok már egy ideje. És teljesen jól elvagyunk. Az én anyám tud róla és teljesen elfogadja. (Az ő szülei még nem tudják)


Visszatérve a témára. Ne adjátok fel! Ha igazán szeretitek egymást akkor hiába tiltanak el titeket akkor is felveszitek a kapcsolatot, kitartotok egymásért. Idő kérdése és el fogják fogadni, hogy ti IGAZÁN szeretitek egymást.


De ez csak az én véleményem.

2022. okt. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!