Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy srác akivel eléggé jóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác akivel eléggé jóban vagyok néha átkarolja a hátamat. Lehet hogy ezzel éreztetni akarja, hogy tetszem neki? Arra gondoltam, én meg megfogom a karját vagy valami, de ez nem lenne kicsit ciki, ha mégsem tetszem neki?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 12:42
 1/3 Mókusgyilkos ***** válasza:
csak annyira mint az ő váll átkarolása abban az esetben ha ő nem tetszene neked ha ő meglépte akkor te miért ne tehetnéd?
2012. szept. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy nyomulásnak venné vagy ilyesmi, egy kar megfogásban nincs semmi, meg egy átkarolásban se. Viszont ha mégis tetszel neki, akkor meg úgyis örül neki, ha meg nem, akkor nem fogja félreérteni szerintem. Szóval nyugodtan!
2012. szept. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem simán megteheted. Cél nélkül nem tesznek ilyet az emberek.
2012. szept. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!